Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Dulkių siurbliai

Prekės ženklas:
Įtampa, V:
Galia, W:
Akumuliatoriaus talpa, mAh:
Svoris, Kg:
Tūris, l:
Skleidžiamas triukšmas, dB:

Apie dulkių siurblius

Kaip ir kitos automobilių prekės, dulkių siurbliai turi būti pasirinkti pagal poreikius. Tai reiškia, kad vieni siurbliai gali tikti nedideliems tarpams ir mažiems nešvarumams išvalyti, kiti gali būti naudojami didesniems nešvarumams, kilimėliams ar kitiems paviršiams valyti. Prieš perkant dulkių siurblį reikėtų apgalvoti savo poreikius ir pagal tai nuspręsti, koks siurblys tiktų geriausiai.

Jei perkate automobilinį dulkių siurblį, geriausia rinktis įkraunamą arba tokį, kuris veikia nuo automobilio cigarečių pridegiklio. Laidiniai dulkių siurbliai labiau tinka namams, mat valant automobilį ne visada netoliese gali būti kištukinis lizdas. Tokie siurbliai tinka tik jei automobilis laikomas ir valomas garaže. Jei gyvenate bute ir neturite nuosavo garažo, negalite kas savaitę išvalyti automobilio salono, geriausia įsigyti rankinį siurblį. Išsirinkus, pravartu pasidomėti, kiek laiko veikia tokio siurblio baterija, kiek užtrunka ją įkrauti, ar gerai veikia prietaisas, jeigu kraunamas per cigarečių pridegiklį. Automobilinis siurblys turėtų būti pakankamai funkcionalus, kad galėtumėte netrukdomi išsiurbti visą automobilio vidų. Nuo jo galingumo gali priklausyti ir dulkių siurbimo efektyvumas, kiek nešvarumų jis galės sutraukti.

Mažesni rankiniai dulkių siurbliai puikiai tinka, kai automobilio saloną reikia tik kiek išsiurbti, bet ne iš pagrindų išvalyti. Tokius siurblius galima laikyti dėtuvėje arba bagažinėje, patogu juos išsitraukti vos prireikus. Tiesa, šiuos siurblius reikėtų pasirinkti pagal biudžetą, funkcionalumą, naudojimo patogumą. Kaip ir kiti siurbliai, rankiniai gali skirtis svoriu, todėl pasirinkite tokį, kurį būtų ne tik patogu laikyti rankoje, bet ir nepavargtumėte ilgiau juo pasinaudoję. Tokį dulkių siurblį turėsite neštis iki automobilio, tad įsitikinkite, kad jis būtų nesunkus, t. y. svertų iki kelių kilogramų. Jei jis bus per sunkus, tuomet pavargsite nešdami ir nebeturėsite jėgų tinkamai išsiurbti automobilio. Nepasirinkite ir per lengvo – dažnai lengvesnių siurblių varikliai mažesni, todėl šie siurbliai siurbia silpniau. Siurbliai, veikiantys per cigarečių pridegiklį, papratai patogesni, nes jų nereikia įkrauti prieš naudojimą.

Skiriasi ir šių nedidelių siurblių antgaliai. Juos turite pasirinkti pagal siurbimo poreikius ir automobilio saloną. Jei norite išvalyti nedideles ertmes, pavyzdžiui, po sėdyne arba tarp sėdynės ir durelių, Jums reikės siurblio ilgu plonu antgaliu. Jeigu šį nedidelį siurblį daugiau naudosite sėdynėms siurbti, pasirinkite švelnų šepetėlį, kuris nuvalys nešvarumus, tačiau nesubraižys sėdynių.

Jei norite tikrai gerai pasirinkti, niekuomet nepirkite neišbandyto siurblio. Pardavėjas Jums turėtų parodyti, kaip siurblys valo, ar jis gali pašalinti įvairius nešvarumus. Be to, tokį siurblį turėtų būti lengva išvalyti. Juk net jei automobilis bus išsiurbtas, bet atidarius siurblį pasipils dulkės, valymo procesą teks kartoti. Taigi rinkitės siurblį, kuris nešvarumus „supila“ į tam tikrą maišelį: tokį maišelį galima iškarto išmesti net neatidarius.