Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Dviračių priežiūros priemonės, aksesuarai

Prekės ženklas:
Kiekis pakuotėje, vnt.:
Pakuotės tipas:
Ampervalandės, Ah:
Galia, W:
Svoris, g:
Tūris, ml:
Matmenys, mm:
LED diodai (vnt.):
Lemputės tipas:

Dviračių priežiūros priemonės, aksesuarai

Kiekvienam dviračių entuziastui būtinos kokybiškos dviračių priežiūros priemonės, aksesuarai, dviračiai. Todėl „Autoaibė“ rūpinasi Jumis ir pateikia didelį šių prekių asortimentą.

Kad dviratis visuomet važiuotų kaip naujas, Jums būtini tam tikri įrankiai. Kai kuriuos geriausia vežiotis su savimi, kad prireikus kelyje galėtumėte pataisyti dviratį ir važiuoti toliau. „Autoaibės“ interneto ir specializuotose parduotuvėse galite rasti įvairių įrankių ir priemonių – pompų padangoms pripūsti, skirtingų raktų, įrankių rinkinių. Šios priemonės turi būti pas kiekvieną dviračių entuziastą.

Jeigu ruošiatės daug važiuoti dviračiu, Jums būtini ir tinkami aksesuarai, pavyzdžiui, skambutis, kuriuo Jūs galėsite pranešti pėstiesiems, kad artėjate. Labai svarbu ir tinkamas apšvietimas, todėl investuokite į kokybiškus priekinius ir galinius žibintus: jie padės gerai matyti kelią tamsiuoju paros metu. Būtini ir atšvaitai, kurie leis Jums būti matomiems kitų transporto priemonių. Jeigu ruošiatės užsiimti dviračių sportu, Jums taip pat bus naudingas dviračio spidometras, kuris parodys, kokiu greičiu važiuojate, padės išlaikyti norimą greitį ir palaikyti vienodą treniruotės intensyvumą. Visi Jums reikalingi priedai – dviračių priežiūros priemonės, aksesuarai, dviračiai – yra tokio pat pavadinimo kategorijoje „Autoaibės“ interneto parduotuvėje.

Kai kurie aksesuarai nėra tokie būtini, tačiau jie pagražina arba priderina dviratį prie kitokių poreikių. Vienas tokių aksesuarų – krepšelis. Jeigu dviračiu vykstate į darbą, parduotuvę, tuomet Jums visai praverstų turėti krepšelį, tvirtinamą prie dviračio priekio arba galo. Kitas galimas aksesuaras – garsiakalbis, kuris leistų klausytis muzikos važiuojant dviračiu su draugais. Jeigu ketinate daug treniruotis, nepamirškite ir gertuvės. Paprastai gertuvės pritaisomos prie dviračio rėmo, kad dviratininkui būtų patogu atsigerti važiuojant. Visgi rekomenduojama prieš naudojantis gertuve sustoti šalikelėje.

Kaip ir visi dviračių priežiūros priemonės, aksesuarai, dviračiai turi būti išsirinkti pagal poreikį, taip ir spynos. Kad dviračio niekas nepavogtų, būtina kokybiška spyna. Geriausios spynos, kurios užtikrina, kad tikrai grįžę rasite dviratį, – lenktos U raide. Jos patikimos, mat galima prirakinti dviratį prie stulpo ir nelieka tarpo laužtuvui įkišti, taigi vagims užduotis tampa neįveikiama. Kitos spynos labiau rekomenduojamos dviračiams, laikomiems tose miesto vietovėse, kuriose vagysčių nėra tiek daug, nes jas lengviau nukirpti ar nupjauti. Vienos dažniausių Lietuvoje – trosinės spynos, tačiau jei norite didesnio saugumo, tikrai turėtumėte investuoti į stipresnę spyną.

Jeigu Jums reikalingi dviračių priežiūros priemonės, aksesuarai, dviračiai, galite net neišeidami iš namų užsukti į „Autoaibės“ interneto parduotuvę. Čia rasite visas norimas prekes už Jums itin patrauklią kainą. Kilus keblumų, drąsiai konsultuokitės su „Autoaibės“ specialistais: tiesiog spustelėkite mygtuką „Pagalba gyvai“.