Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Autochemija – labai plati, daug įvairių priemonių apimanti kategorija. Čia galite rasti nuo paprasčiausių oro gaiviklių ir kvepalų iki priemonių, skirtų konkrečioms detalėms prižiūrėti. Kataloge nepaklysti padės trumpas prekių kategorizavimas.

 • Dažai ir paviršiaus paruošimo, apdirbimo produktai

Pasiruošimas automobilio kėbulo atnaujinimui prasideda dažų nuėmimu ir kruopščiu rūdžių pašalinimu. Tada naudojamos glaistymo ir gruntavimo priemonės. „Autoaibė“ siūlo tik sertifikuotą, profesionalų pripažįstamą produkciją, vis dėlto šių priemonių pasirinkimas reikalauja ypatingo dėmesio.

Padengus paviršių glaistu, gruntu jau galima tepti ar purkšti dažus. Jų asortimentas – itin platus. Čia siūlomi:

 • viniliniams paviršiniams skirti,
 • akriliniai,
 • purškiami, juodai gumai skirti,
 • juodi struktūriniai, buferiams, ratlankiams skirti,
 • geltoni, žibintams pritaikyti,
 • karščiui atsparūs dažai.

Prie šių produktų kategorijos galima priskirti ir kėbulo apsaugos priemones: antikorozinius purškiklius dugnui, ertmėms bei kėbului. Taip pat kategorijoje rasite įvairių klijų, hermetikų.

 • Išorės ir salono priežiūros priemonės

Populiariausia yra automobilio išorės priežiūrai skirta autochemija. Tai – poliravimo priemonės, nerūgštiniai ratlankių plovikliai, padangų juodintojai, šampūnai, putos, vabzdžių liekanų valikliai ar tiesiog universalūs plovikliai, tinkami naudoti visam automobilio kėbului ir ratams.

Taip pat galite rinktis iš plačios salono valymo priemonių pasiūlos. Ją sudaro ne tik panelės blizginimui ir dulkių pašalinimui skirti, bet ir skydelio, odos ir minkštų apmušalų priežiūrai pritaikyti valikliai.

 • Stiklo priežiūros priemonės

Vasarinis ir žieminis langų plovimo skystis, kitų stiklų (pavyzdžiui, žibintų, veidrodžių) valikliai ir poliroliai iš Autoaibe.lt puikiai pašalina įvairios kilmės nešvarumus ir padeda apsaugoti paviršių nu jų kaupimosi. Įsigyti galite ir rasojimą stabdančių, vandens lašus išsklaidančių skysčių, purškalų.

Nepamirškite, kad šaltuoju metų laiku stiklo priežiūra yra kitokia – įprastos priemonės esant žemai temperatūrai gali sustingti ar užšalti. Dėl to žiemai skirta autochemija paprastai būna papildyta gliceroliu, kuris neleidžia priemonėms užšalti.

 • Detalių ir variklio, įvairių sistemų priežiūrai skirtos priemonės

Rekomenduojama naudoti specifinei detalei prižiūrėti skirtas priemones, reikmenis. Pavyzdžiui, stabdžių detalių valiklis labai skiriasi nuo elektros kontaktų valiklio. Naudojant ne tai detalei pritaikytą priemonę galima šią pažeisti, sugadinti ar net susižaloti patiems. Ypatingo dėmesio skirkite alyvos, transmisijos priedams, aušinimo skysčiams.

Į ką atkreipti dėmesį perkant prekes?

Kaip minėta, būtina priemonių pasirinkimui skirti pakankamai dėmesio. Būtent tai padeda užtikrinti maksimalų priemonės efektyvumą ir saugumą.

 • Rinkdamiesi priemones, atkreipkite dėmesį į jų sudėtį ir kiekį. Tai itin svarbu renkantis dažus ar panašias priemones – jų turi užtekti. Žinoma, pirkti akivaizdžiai per didelio kiekio taip pat nepatariame – apgalvokite, ar priemonės galiojimo laikas nepasibaigs iki jums tą priemonę išnaudojant.
 • Jei reikalinga specifinė autochemija, tokia kaip aušinimo skystis, vadovaukitės patirtimi – įsigykite į seniau naudotą kuo panašesnę priemonę.
 • Taip pat atkreipkite dėmesį į automobilio ar detalės gamintojo rekomendacijas. Naudotojo vadove gali būti nurodyta, kokių specialių priemonių reikia priežiūrai.

Kilus klausimų, visuomet galite pasitarti su Autoaibe.lt konsultantais. Jie padės tiek atsirinkti geriausiai tinkančią priemonę, tiek įvertinti specifines jos ypatybes, kokybę. Pasirūpinkite automobilio patogumu ir saugumu greitai, paprastai, nebrangiai – pasitikėkite „Autoaibe“.