Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Konsistenciniai tepalai

Prekės ženklas:
Pakuotės tipas:
Svoris, g:
Tūris, ml:
Atitinka OE specifikaciją:

Konsistenciniai tepalai

Tai įvairaus tipo ir sudėties tepalai, kurie atlieka skirtingas funkcijas pagal panaudojimo galimybes. Tai mineralinės arba sintetinės alyvos tepalai, sutirštinami įvairiais tirštikliais ir muilu. Šių tepalų sudėtyje gausu įvairių priedų, kurie pasižymi tepamosiomis ir nusidėvėjimą mažinančiomis savybėmis, o kartais – ir atsparumu korozijai. Toliau aptariami populiariausi ir plačiausiai naudojami konsistenciniai tepalai, kurie padeda automobiliui kokybiškai ir sklandžiai dirbti.

Universali ličio alyva

Tai – šviesi ličio alyva, naudojama sutepti ir judančių mazgų apsaugai. Šio tepalo veikimo principas – vandens ir mechaniniam poveikiui atspari plėvelė. Tai universali alyva, tinkama automobiliams, laivams, sunkiajam transportui. Be to, šie konsistenciniai tepalai lengvai panaudojami buityje ir statybose – durų, langų vyriams, vartams ir kitoms judančioms dalims sutepti. Šio tepalo darbinė temperatūra siekia 120 °C. Universali ličio alyva išlieka klampi ir aukštesnėje temperatūroje, o jai nukritus – nekietėja.

Grafitinis tepalas

Vandeniui atsparus tepalas, sudarytas iš aktyvinto išplėstinio grafito. Šie konsistenciniai tepalai skirti transporto pramonės įrengimams, sunkiai apkrautiems trinties, riedėjimo ir slydimo mazgams, sutepti. Grafitinį tepalą galėsite panaudoti ir statybose – tai puiki priemonė gręžtuvų ir durelių dalims sutepti. Be to, šis tepalas puikiai apsaugo nuo korozijos ir veikia net esant didžiausioms apkrovoms. Nors darbinė temperatūra svyruoja nuo –20 °C iki +65 °C, šis tepalas užtikrina aukštesnį oksidacinį atsparumą kur kas geriau nei universali ličio alyva.

Silikoniniai tepalai

Šie konsistenciniai tepalai chemiškai neutralūs, todėl netoksiški ir nepavojingi aplinkai. Naudodami juos galėsite būti tikri, kad nepakenksite savo sveikatai. Be to, šie konsistenciniai tepalai atsparūs oksidacijai, kuri susidaro aukštoje temperatūroje, drėgmei, karštiems garams, plovimui vandeniu, dezinfekciniams skysčiams, įvairių tipų tirpikliams ir rūgštims. Silikoniniai tepalai skirti plastiko ir gumos medžiagoms sandarinti. Darbinė temperatūra gali siekti nuo –40 °C iki +220 °C.

Molibdeno pagrindo tepalai

Šiuos tepalus galite naudoti puspriekabių, vilkikų sukabinimo įtaisams sutepti. Galėsite sutepti atvirus krumpliaračius, kreipiančiuosius lynus, šerdesus, sklendes, lankstus, pakėlimo įrenginius, grandines, žvaigždutes ir kitas dalis. Šie konsistenciniai tepalai skirti atviriems trinties mazgams, kurie veikia esant didelėms apkrovoms. Sudėtyje yra temperatūrai atsparių tepalų kompleksas, kuris patikimai veikia įvairiomis oro sąlygomis. Šie konsistenciniai tepalai atsparūs vandens poveikiui ir didelei drėgmei. Be to, šis tepalas apsaugo nuo rūdžių ir korozijos susidarymo.

Mūsų interneto ir specializuotose parduotuvėse siūlomi įvairiausi konsistenciniai tepalai, kurie palengvins Jūsų automobilio darbą ir užtikrins visapusę apsaugą nuo nepageidaujamo aplinkos poveikio. Išsirinksite iš didelio šių tepalų asortimento ir užtikrinsite kokybišką, itin sklandų važiavimą automobiliu. Apsilankius specializuotose parduotuvėse kompetentingi konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie konsistencinius tepalus ir atsakys į bet kokius kilusius klausimus.