Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Variklinės alyvos

Prekės ženklas:
Pakuotės tipas:
Tūris, l:
SAE (klampumas):
ACEA klasė:
API klasė:
ILSAC klasė:
Atitinka OE specifikaciją:

Tinkama transporto priemonės priežiūra neatsiejama nuo automobilių dalių, aksesuarų bei priedų, kurie reikalingi jos funkcionalumui, saugumui bei estetikai puoselėti. Autoaibe.lt visada pasiruošusi pasiūlyti platų prekių pasirinkimą kiekvienai transporto priemonei.

 

Variklinės alyvos – viena iš daugelio automobilių dalių, kurios atnaujinimas svarbus gamintojo numatytam funkcionalumui palaikyti. Atsižvelgiant į tai, kaip lengvieji automobiliai palengvina kasdienį gyvenimą, kiekvienas atsakingas vairuotojas turėtų pasirūpinti savo automobiliu tinkamai. Tik tokiu atveju bus užtikrinamos saugios, patogios ir patikimos kelionės. „Variklinės alyvos“ prekių kategorija yra reguliariai tikrinama ir pildoma, kad jūsų automobiliui reikalingas dalis galėtumėte rasti greitai ir lengvai.

 

Daugeliui vairuotojų svarbiausia būtų sužinoti, kokia geriausia variklinė alyva, tačiau išskirti kažkurios vienos neįmanoma. Kadangi pirmiausiai ji turėtų būti pasirenkama pagal automobilio gamintojo rekomendacijas, kurios kiekvienu atveju gali skirtis. Ir tai labiausiai priklauso nuo transporto priemonės variklio. Todėl yra išskiriamas specialus žymėjimas. Kuriuo ir reikėtų vadovautis, kadangi tokios žymos kaip 5w30, 10w40 ar 0w30 nurodo alyvos klampumą. Taigi, prieš renkantis svarbu pasidomėti, koks variantas būtų tinkamas jūsų automobiliui. O tuomet jau galima atsižvelgti ir į kitus kriterijus, pavyzdžiui, gamintoją ar kainą.

 

Taip pat kiekvienu atveju gali būti reikalingas nevienodas kiekis alyvos. Kadangi ir automobilių varikliai yra labai skirtingi. Ir būtent šio gaminio kiekis pagal automobilį nustatomas atsižvelgiant į gamintojo rekomendacijas. O kartais gali būti reikalingas ir alyvos papildymas. Tai gali nutikti dėl sistemos nesandarumų ir jos nuotėkio, kurį svarbu laiku aptikti ir taip apsaugoti variklį nuo galimų pažeidimų. Aišku, po tepalų keitimo reikėtų užvesti automobilį ir kažkiek leisti jam pabūti su veikiančiu varikliu. Tuomet tepalai pasiskirstytų po sistemą ir galima būtų objektyviai įvertinti jų kiekį. Tokiais atvejais taip pat gali būti reikalingas minimalus papildomas pripylimas siekiant užpildyti sistemą optimaliu alyvos kiekiu. Tačiau, jeigu šį darbą patikite profesionaliems meistrams, tuomet galvoti apie tai nereikės, kadangi visus darbus jie atliks už jus.

 

Jeigu jus domina variklinės alyvos pigiau – nepraleiskite mūsų pasiūlymų, kurie yra nuolat atnaujinami. Įvairios akcijos padės sutaupyti dar daugiau, o nuolaidos siūlomos reguliariai. Nepamirškite, kad visada galite tartis su mūsų konsultantais, kurie mielai atsakys į visus jums kylančius klausimus ir padės rasti ieškomas dalis. Variklinės alyvos kategorijoje prekių kainos prasideda nuo 17 Eurų. Autoaibe.lt svetainėje rasite platų pripažintų gamintojų prekių pasirinkimą. Taip pat siūlomai produkcijai suteikiame prekės grąžinimo garantiją, apie kurią daugiau sužinoti galite čia. Taigi, dėl prekių kokybės galite būti ramūs, nes netikusias dalis galėsite grąžinti.

 

Variklinės alyvos Autoaibe.lt svetainėje yra labai įvairūs – galime pasiūlyti 32 skirtingų gamintojų prekių įvairiems automobiliams. Jeigu tinkamos prekės rasti nepavyko, susisiekite su mumis jums patogiu būdu ir mes informuosime apie ieškomos prekės pasiūlą ir, jeigu reikia, alternatyvas.

 

Visada stengiamės suteikti platų prekių pasirinkimą, kad patenkintume kiekvieno pirkėjo poreikius. Ieškote taupaus pasirinkimo? Prašome – galime pasiūlyti dalis iš ekonominės klasės gamintojų. Ieškote aukštos kokybės? Visada turime pasaulyje žinomų „premium“ klasės gamintojų dalių.

 

Automobilių dalis, priedus ir kitas prekes galite įsigyti jums patogiu būdu – atvykę į parduotuvę, telefonu arba internetu. Internetu užsakytas prekes galite atsiimti fizinėse parduotuvėse, kurios įsikūrusios Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Kaune ir kituose Lietuvos miestuose. Kviečiame pasinaudoti Autoaibe.lt parduotuve jau dabar ir pasirūpinti savo automobiliu tinkamai.