Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Priemonės aušinimo sistemai

Prekės ženklas:
Pakuotės tipas:
Svoris, g:
Tūris, ml:

Patarimai, kaip apsaugoti automobilį nuo perkaitimo

Geriausias būdas apsisaugoti nuo automobilio perkaitimo – ne tik kokybiškas aušinimas, kondicionavimas, bet ir nuolatinis variklio temperatūros stebėjimas. Normali aušinimo sistemos temperatūra yra 85–95 laipsniai. Šiai temperatūrai neturėtų daryti įtakos nei oro sąlygos, nei variklio apkrova. Tik tokiu atveju galėsite užtikrinti, kad sistema dirba normaliu režimu ir nekyla grėsmė automobilio varikliui perkaisti.

Prižiūrėkite savo transporto priemonės aušinimo sistemą tinkamai – stebėkite aušinimo skysčio, antifrizo kiekį: tiek vieno, tiek kito visada turi būti pakankamai. Skystį vertėtų keisti kas dvejus metus – taip rekomenduoja daugelis automobilių gamintojų. Labai svarbu, kad vis papildydami piltumėte tą patį skystį. Visgi pirmiausia siūlytume perskaityti naudojimo instrukciją ir reikalavimus. Tam tikros rūšies skysčiai negali būti maišomi su kitais.

Jei automobilio variklio aušinimas netinkamas, gali būti, kad Jūsų automobilis pradės gesti. Aušinimas, kondicionavimas – itin svarbūs automobilių variklių procesai. Jei norite, kad automobilis važiuotų sklandžiai, įsitikinkite, kad naudojate kokybiškas medžiagas ir priemones.

Gedimai gali prasidėti nuo pagrindinės automobilio dalies – variklio. Aušinimo sistema – itin svarbi, nes ji neleidžia varikliui perkaisti, be to, atvėsina jį iki tinkamos temperatūros. Jei automobilio variklio sistema vėsinama per daug, tai gali lemti variklio galingumo mažėjimą ir didesnes automobilio kuro sąnaudas. Jei pastebėjote, kad taip nutiko, gali būti, jog Jūsų transporto priemonės variklis aušinamas kiek per daug.

Dažniausiai aušinimas, kondicionavimas priklauso nuo aušinimo skysčio kiekio ir kokybės. Per mažas aušinimo skysčio kiekis gali lemti per aukštą Jūsų transporto priemonės variklio temperatūrą. Nedelskite ir kuo greičiau pasirūpinkite reikiamu aušinimo skysčio kiekiu, nes pasekmės gali būti liūdnos – nuo hidraulinio smūgio iki alkūninio veleno užsikirtimo. Jei bandote papildyti aušinimo skystį, būkite ypač atsargūs. Automobilį iki tol aušinęs skystis gali garuoti, todėl atokiai laikykitės nuo pagrindinės skysčio pylimo vietos. Be to, neatsargiai elgiantis su skysčiu jis gali išsilieti ant odos ir nudeginti. Kiekvieną kartą prieš atliekant šiuos veiksmus palaukite bent kelias minutes, kol automobilio variklis atvės – tuomet turėsite saugią prieigą.

Aušinimas, kondicionavimas bus atliktas tinkamai, jei pasinaudosite mūsų siūlomomis paslaugomis ir prekes pirksite iš „Autoaibės“ interneto bei specializuotų parduotuvių. Čia rasite didelį kokybiškai aušinimo sistemos priežiūrai skirtų prekių pasirinkimą. Jei jums kilo klausimų, kreipkitės į profesionalią „Autoaibės“ komandą: ji padės Jums išsirinkti reikiamas prekes!