Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Done Deal DD6789 aukštos temp.keramikinė juosta duslintuvo ir vamzd.remont.

Produkto kodas: 009603067892
Analogiški produktai

Aprašymas

Tvirtai remontuoja bet kokius vamzdžius iš plieno, spalvotųjų lydinių, aliuminio, plastiko, fiberglaso, PVCH, kietos gumos.
Aukštos temperatūros keramine juosta galima greitai ir kokybiškai suremontuoti atidirbusių dujų išmetamosios sistemos vamzdžius, dirbančius iki +650° C ir iki 20 atm. slėgio (tarp jų ir vandentiekio, geriamojo vandenio).
Išlaiko staigius temperatūros pokyčius, vibraciją ir smūginius krūvius.
NAUDOJIMAS:
- Įsitikinkite, kad remontuojamoje sistemoje nėra spaudimo.
- Nuo remontuojamo paviršiaus švitrinio popieriaus pagalba nuvalykite purvus, tepalus, rūdis, dažų likučius ir nuriebalinkite jį.
- Panaudokite komplekte esančias gumines pirštines. Paimkite ir įpilkite į maišelį su juosta vandens. Palaikykite juosta vandenyje 1 min., kelis kartus paminkykite maišelį efektyvesniam juostos sudrėkinimui.
- Išimkite juostą iš maišelio ir pradėkite ja vynioti remontuojamą paviršių 5 cm toliau nuo nehermetiškos vietos. Reikėtų vynioti 8-10 sluoksnius. Išnaudokite visą juostą, nes po maišelio atidarymo jos vėliau naudoti negalima.
- Išlyginkite juostą, ji turi maksimaliai išsitempti ir priglusti prie paviršiaus.
- Kai juosta pradės putoti, tampriai sandarinkite prie paviršiaus, kaip parodyta paveikslėliuose.
- Galutinai keramikinis apvalkalas susiformuoja, kai juosta tampa lipni, o sukietėja per 30-40 min., esant +25°C temperatūrai. Esant žemesnei temperatūrai kietėjimas vyksta lėčiau, bet ne ilgiau kaip 24 val.
- Po sukietėjimo paviršių galima šlifuoti ir dažyti termoatspariais dažais.

Dėmesio. H412 Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. P102 Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. P273 Saugoti, kad nepatektų į aplinką. P501 Turinį/ talpyklą išpilti (išmesti) pagal galiojančius nacionalinius ar vietinius teisės aktų reikalavimus.
Prekės ženklas DONE DEAL
Matmenys, cm 5x101
GHS Pavojinga vandens aplinkai (3 lėtinio pavojaus kategorija)
EAN kodas 0009603067892, 0096030678920

Alternatyvūs kodai

Taip pat produktą galima rasti paieškoje įvedant šiuos kodus: