Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Visbella juodos spalvos silikoninis sandariklis 85g

Produkto kodas: 697062554126
3.40€
Analogiški produktai

Aprašymas

Aukštą temperatūrą atlaikantis silikoninis sandariklis automobilių remontui. Skirtas detalių sandarinimui. Tai vieno komponento sandariklis. Džiūna neišskirdamas nemalonaus kvapo. Naudojamas automobiliams, sunkiasvorėms transporto priemonėms, laivams, siurbliams, karteriams. Tinka varikliams; išmetimo kolektoriams; termostatui; vožtuvų dangteliui; vandens siurbliams; transmisijai ir pan Tinka ir pramonės įrengimams. Geras sukibimas ir stiprumas. Nesukelia metalų korozijos. Atsparus atmosferos poveikiui, drėgmei, vibracijai, UV šviesai. Atsparus temperatūrai nuo -54°C iki 315 °C. Atsparus alyvai, transmisiniam tepalui ir aušinimo skysčiui.
NAUDOJIMAS:
- Paviršius turi būti sausas ir švarus.
- Pradurkite metalino sandarinimo vietą su plastikiniu dangteliu.
- Plastikinį piltuvėlį užsukite ant sandariklio.
- Užtepkite reikiamo dydžio silikoninį sandariklį palei visą sandarinamos detalės perimetrą.
- Leiskite sandarikliui apdžiūti 8-12 minučių.
- Surinkite dalis.
- Pašalinkite perteklinį sandariklio kiekį.
- Sandariklis išdžius per 1 valandą ir pilnai sustings per 18-24 h.

Prekės ženklas VISBELLA
Pakuotės tipas Tūta
Svoris, g 85
EAN kodas 6970625541261, 6972983861890
VISBELLA tai tarptautinis prekės ženklas (WJB grupės narys). Ši įmonė s tai viena didžiausių klijų ir sandariklių gamintoja. Produktai naudojami daugybėje sričių, kurie apima auto pramonę, namus, baldų remontą.

Visbella remonto komplektai - paprastas sprendimas jums.
Važiavote su šeima ir akmenėlis įskėlė priekinį stiklą? Puoselėjate savo automobilį, bet priekiniai žibintai pageltę ir visai nedžiugina? Odinis salonas apdrisko ir reikalauja atnaujinimo? O gal parkuodami automobilį įlenkėte ratlankį? Maža bėda - Visbella remonto komplektai puikus sprendimas jums.
Profesionaliai sukomplektuoti, jog nieko netrūktų, puikiai tinkantys tiek profesionalui, tiek megėjiui - Visbella rinkiniai yra paprasti naudoti, sudaryti iš aukštos kokybės priemonių, kad norimą rezultatą būtų galima pasiekti kuo paprasčiau.

Plati produktų gama leis rasti sprendimą būtent jūsų problemai. Asortimente galima rasti galinio stiklo šildymo gijų remonto komplektą, aliuminių ratlankių remonto kompletą leidžianti panaikinti duobutes ant jų, greitai stingstančius klijus, leisiančius suklijuoti įvairiausias medžiagas tarpusavyje bei odos ir vinilo remonto komplektą suteiksiančio naujos gyvybės "pavargusiamo salonui. Na ir rinkos favoritai - remonto kompletas stiklo įdaužai, panaikinantis įvairių rūšių stiklo pažeidimus ir atkuriantis buvusį matomumą bei plastikinių žibintų poliravimo rinkiniai, pritaikyti rankiniam arba poliravimui mašinele. Gelsvi, prastai šviesą laužiantys žibintai liks tik niūri praeitis. Susipažinkite su

Kur rasti?

Alternatyvūs kodai

Taip pat produktą galima rasti paieškoje įvedant šiuos kodus: