Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Done Deal DD6715 karščiui atsparus aerozol. hermetikas 205g

Produkto kodas: 009603067151
Analogiški produktai
Šis produktas tinka tik tam tikriems automobiliams.

Aprašymas

Naudojant automobilį dažnai reikia keisti atvamzdžius, termostatą, vandens siurblį . Atlikus tokius veiksmus, sunku išvengti aušinimo skysčio pratekėjimo. Ant seno atvamzdžio pridžiūvę likučiai, atsiradę įdrėskimai, liejimo defektai - tai ne visas sąrašas priežasčių, dėl kurių gali pradėti varvėti aušinimo skystis. Pavalkų įtempis ne visada padeda, be to, dėl padidėjusio pavalkų įtempio gali būti pažeisti guminiai antvamzdžiai.
Tokio junginio sandarinimą užtikrins silikoniniai sandarikliai. Prieš jungiant dalis būtina nuvalyti ir išdžiovinti. Sandariklį tepti lygiu ir plonu sluoksniu, kad perteklius nepatektų į aušinimo sistemą.
Silikoninius sandariklius galima naudoti šiuolaikiniuose automobiliuose, kuriuose yra deguonies davikliai (automobilį galima naudoti, praėjus 10-12 valandų po remonto). Atsparūs temperatūros pokyčiams ir vibracijai, automobilių skysčių poveikiui. Nesukelia detalių iš plieno, ketaus arba aliuminio lydinių korozijos. Papildomai užtepus ant etatinių tarpiklių, pailgėja jų naudojimo laikas.
Naudojamas montuojant: variklio karterio ir transmisijos padėklą, vožtuvų dangtelį, įleidimo kolektorių, vandens siurblį, termostato korpusą, diferencialo dangtelius. Rekomenduojamas garantiniams varikliams remontuoti. Nepraranda elastingumo, "neišdžiūna" ir nesutrūkinėja aukštos temperatūros sąlygomis. Po vulkanizacijos išlaiko elastingumą ir įgauna atsparumą vandeniui. Temperatūrų darbo diapazonas: nuo -75° C iki +345° C. Pagamintas ir rekomenduojamas europietiškiems, japoniškiems ir korėjietiškiems automobiliams su garantija remontuoti. Atitinka arba viršija oficialius JAV-OEM, Europos ir Azijos ISO9000 automobilių gamintojų standartus.
Prekės ženklas DONE DEAL
Svoris, g 205
EAN kodas 0009603067151, 0096030671518, 72071892

Alternatyvūs kodai

Produktą galima rasti paieškoje įvedant šiuos gamintojo (OE) kodus:

Taip pat produktą galima rasti paieškoje įvedant šiuos kodus: