Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Stabdžių skysčiai

Prekės ženklas:
Pakuotės tipas:
Svoris, Kg:
Tūris, l:
Tūris, ml:
SAE (klampumas):

Tinkama transporto priemonės priežiūra neatsiejama nuo automobilių dalių, aksesuarų bei priedų, kurie reikalingi jos funkcionalumui, saugumui bei estetikai puoselėti. Autoaibe.lt visada pasiruošusi pasiūlyti platų prekių pasirinkimą kiekvienai transporto priemonei.

 

Stabdžių skysčiai – viena iš daugelio automobilių dalių, kurios atnaujinimas svarbus gamintojo numatytam funkcionalumui palaikyti. Atsižvelgiant į tai, kaip lengvieji automobiliai palengvina kasdienį gyvenimą, kiekvienas atsakingas vairuotojas turėtų pasirūpinti savo automobiliu tinkamai. Tik tokiu atveju bus užtikrinamos saugios, patogios ir patikimos kelionės. „Stabdžių skysčiai“ prekių kategorija yra reguliariai tikrinama ir pildoma, kad jūsų automobiliui reikalingas dalis galėtumėte rasti greitai ir lengvai.

 

Ir nors šis skystis lemia stabdymo efektyvumą, tačiau tikrai ne visi vairuotojai skiria tam pakankamai dėmesio. Kadangi jo keitimas turėtų būti atliekamas periodiškai, net jeigu ir nepastebima kažkokių problemas išduodančių ženklų. Aišku, savarankiškai tą padarytų būtų pakankamai sudėtinga. Todėl žymiai geriau šį darbą patikėti profesionaliems meistrams. Kadangi kitu atveju galima susidurti su pakankamai nemažomis problemomis. Ypač, jeigu automobilis yra naujesnis ir jau turi ESP sistemą. Tokiu atveju per daug užpildytas rezervuaras būtų identifikuojamas kaip sistemos gedimas ir ji paprasčiausiai neveiktų.

 

Daugelis gali netgi nežinoti, kur pilasi toks skystis, kadangi jis cirkuliuoja po visą stabdžių sistemą. Tačiau dažniausiai jo pagrindinė talpa yra po variklio kapotu, kur galima patikrinti ir šio skysčio kiekį. Jis turėtų būti tarp minimalios ir maksimalios ribos. Kadangi kitu atveju nepavyks užtikrinti efektyvaus sistemos veikimo. Dar vienas niuansas yra tas, jog keitimo metu pirmiausiai iš sistemos turi būti pašalintas ten cirkuliuojantis skystis ir tik tuomet ji gali būti užpildoma naujai.

 

Taip pat svarbu žinoti, jog skystis turėtų būti pasirenkamas pagal automobilį ir konkretų jo modelį. Todėl prieš perkant vertėtų pasidomėti gamintojo rekomendacijomis ir būtent jomis vadovautis pirmiausiai. O tuomet jau galima rinktis ir pagal kitus asmeninius kriterijus. Ir į klausimą, kokį pilti būtų geriausia, gali atsakyti tik automobilio gamintojas arba patyrę meistrai, kurie darbuojasi šioje srityje. Todėl galima su jais pasikonsultuoti dar prieš remonto darbus. Aišku, patarti gali ir mūsų specialistai. Kadangi svarbu pasirinkti ne tik konkretaus klampumo bei tam tikrų savybių skystį, bet ir tinkamą jo kiekį. Kuris kiekvienu atveju bus reikalingas vis kitoks.

 

Jeigu jus domina stabdžių skysčiai pigiau – nepraleiskite mūsų pasiūlymų, kurie yra nuolat atnaujinami. Įvairios akcijos padės sutaupyti dar daugiau, o nuolaidos siūlomos reguliariai. Nepamirškite, kad visada galite tartis su mūsų konsultantais, kurie mielai atsakys į visus jums kylančius klausimus ir padės rasti ieškomas dalis. Stabdžių skysčiai kategorijoje prekių kainos prasideda nuo 1.80 Eur. Autoaibe.lt svetainėje rasite platų pripažintų gamintojų prekių pasirinkimą. Taip pat siūlomai produkcijai suteikiame prekės grąžinimo garantiją, apie kurią daugiau sužinoti galite čia. Taigi, dėl prekių kokybės galite būti ramūs, nes netikusias dalis galėsite grąžinti. Kas leis apsipirkti dar patogiau bei tuo pačiu saugiau. Kadangi nėra rizikos, jog įsigysite netinkamą gaminį. Nes tokiu atveju jis gali būti paprasčiausiai grąžinamas.

 

Aišku, kaina daugeliui bus pakankamai svarbus kriterijus renkantis. Tačiau tikrai nereikėtų vadovautis vien tik tuo ir siekti maksimaliai sutaupyti. Kadangi skirtumas tarp pigiausio ir aukštesnės kokybės gaminio gali būti maždaug dešimt Eurų, kas tikrai nėra daug. Todėl kartais geresnis variantas būtų pasirinkti būtent pastarąjį variantą, kuris kartu pasižymės ir geresnėmis savybėmis. Nors tikrai negalima būtų teigti, jog visuomet nuo kainos priklausys ir gaminio kokybė. Tą gali lemti tiek jo specifinės savybės, tiek ir gamintojo vardo žinomumas. Ir kuo jis geriau žinomas bei vertinamas, tuo atitinkamai ir gaminiai bus brangesni, bent jau dažnu atveju. Taigi, kiekvieną kartą reikėtų pasidomėti visomis alternatyvomis ir jau tuomet įvertinus jų privalumus bei trūkumus pasirinkti geriausiai tinkantį skystį.

 

Stabdžių skysčiai Autoaibe.lt svetainėje yra labai įvairūs – galime pasiūlyti 11 skirtingų gamintojų prekių įvairiems automobiliams. Jeigu tinkamos prekės rasti nepavyko, susisiekite su mumis jums patogiu būdu ir mes informuosime apie ieškomos prekės pasiūlą ir, jeigu reikia, alternatyvas.

 

Visada stengiamės suteikti platų prekių pasirinkimą, kad patenkintume kiekvieno pirkėjo poreikius. Ieškote taupaus pasirinkimo? Prašome – galime pasiūlyti dalis iš ekonominės klasės gamintojų. Ieškote aukštos kokybės? Visada turime pasaulyje žinomų „premium“ klasės gamintojų dalių. Taigi, tik nuo jūsų pasirinkimo bei prioritetų priklausys, koks gaminys bus tinkamiausias. Kadangi mes galima pasiūlyti itin platų jų asortimentą.

 

Automobilių dalis, priedus ir kitas prekes galite įsigyti jums patogiu būdu – atvykę į parduotuvę, telefonu arba internetu. Internetu užsakytas prekes galite atsiimti fizinėse parduotuvėse, kurios įsikūrusios Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Kaune ir kituose Lietuvos miestuose. Kviečiame pasinaudoti Autoaibe.lt parduotuve jau dabar ir pasirūpinti savo automobiliu tinkamai.