Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Amortizatoriai, amortizatorių įvorės

Prekės ženklas:
Tipas:
Kiekis pakuotėje, vnt.:
Montuojama:
Ilgis, mm:
Plotis, mm:
Aukštis, mm:
Storis, mm:
Skersmuo, mm:
Stūmoklio skersmuo, mm:
Vidinis skersmuo, mm:
Išorinis skersmuo, mm:
Sriegis:
Svoris, Kg:
Medžiaga:
Parametras:

Šiandien amortizatorius galima įsigyti ir internetu, viena iš tokių vietų – mūsų elektroninė parduotuvė ,,Autoaibė“. Čia siūlomas platus šių dalių pasirinkimas. Apsilankę svetainėje Autoaibe.lt rasite įvairių prekinių ženklų priekinių ir galinių amortizatorių. „Monroe“, „Meyle“, „Sachs“, „Starmann“, „KYB“ ir kitų žinomų gamintojų amortizatoriai parduodami gera kaina.

Amortizatoriai internetu – geras būdas kiekvienam susipažinti su plačiu šių automobilio dalių asortimentu bei pasirinkti kainos ir kokybės santykį atitinkančią detalę. Priklausomai nuo individualių pirkėjo poreikių prekę galima įsigyti nuo 20 iki 200 eurų. Autodetalių pasiūlą formuojame atsižvelgdami į skirtingas klientų finansines galimybes, tad, jei reikia pakeisti Jūsų transporto priemonės amortizatorių, apžiūrėkite „Autoaibės“ asortimentą, išsirinkite tinkamiausią ir susisiekite su elektroninės parduotuvės pardavėjais dėl pirkimo.

Amortizatoriaus paskirtis automobilyje

Tolygų automobilio judėjimą užtikrina amortizatorius. Jis išlaiko reikiamą padangų sąlytį su keliu. Amortizatoriai mažina vibraciją, neleidžia transporto priemonei šokinėti važiuojant nelygiu paviršiumi ar per duobes. Be to šios detalės apsaugo padangas bei kitas pakabos dalis nuo per greito dėvėjimosi. Taigi, amortizatorių pagalba garantuojamas saugus ir lygus automobilio valdymas nesvarbu, kokiu kelio paviršiumi turi važiuoti mašina.

Kai amortizatoriai susidėvi, jie neabsorbuoja smūgių, tad automobilio ratai nesukimba su kelio danga, ratai šokinėja. Automobiliui praradus sąlytį su keliu, jis gali pradėti slysti ir jį suvaldyti tada būna sunku. Blogas ratų sukibimas ilgina automobilio stabdymo kelią. Be to, susidėvėję amortizatoriai dėl padidėjusios vibracijos kenkia automobilio pakabai ir jos dalims.

Greitesniam amortizatorių gedimui įtakos turi ir nepalankios oro bei kelio sąlygos. Dulkės, druskos, vanduo daro įtaką amortizatorių dėvėjimuisi. Žinoma, kaip ir visos detalės, tai ir amortizatorius po tam tikro laiko nusidėvi, paprastai po 60-80 tūkst. km. ridos.

Pastebėti, kad amortizatorius susidėvėjo ir reiktų jį keisti, galima iš tam tikrų požymių:

Pastebėjus vieną ar kelis požymius iš aukščiau pateikto sąrašo savo automobilio amortizatorių reikėtų pakeisti. Amortizatorių reikia rinktis pagal savo automobilio modelį. Pagalbą renkantis amortizatorių gali suteikti „Autoaibės“ specialistai. Galite parašyti, paskambinti arba atvykti į vieną iš mūsų parduotuvių. Ten dirbantys konsultantai įvertins Jūsų transporto priemonę ir parinks tinkamiausią amortizatorių už optimalią kainą.

Jei nerandate tinkamos detalės, kviečiame susisiektisu „Autoaibės“ specialistais.

  • padangos dėvisi nevienodai;
  • ištekėjęs tepalas;
  • važiuojant jaučiama ratų vibracija;
  • mašina slysta posūkiuose net važiuojant normaliu greičiu;
  • stabdymo kelias pailgėja. Tiesa, šlapias kelias neužtikrina tinkamo ratų sukibimo su kelio danga.
  • Paprasčiausias būdas patikrinti amortizatorius – automobilį iš viršaus stipriai ir staigiai spustelėti rankomis. Atitraukus rankas automobilio kėbulas turi standžiai grįžti į pradinę padėtį. Jei mašina atitraukus rankas supasi aukštyn žemyn – amortizatorių laikas keisti.