Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Spyruoklių atramos

Prekės ženklas:
Tipas:
Montuojama:
Ilgis, mm:
Plotis, mm:
Aukštis, mm:
Storis, mm:
Skersmuo, mm:
Vidinis skersmuo, mm:
Išorinis skersmuo, mm:
Svoris, Kg:
Matmenys, mm:
Medžiaga:

Važiuoti automobiliu kur kas maloniau, jei nesijaučia kelio duobės, kliūtys – tuomet galima labiau susikoncentruoti į vairavimą, grožėtis aplink esančiais vaizdais. Tokiu atveju itin svarbu, kad tinkamai veiktų ne tik amortizatorius, bet ir spyruoklių gumos, lėkštės, atramos.

Automobiliuose naudojamos spyruoklės paprastai veikia nuolatinio pasipriešinimo nuo suspaudimo principu. Kad vibracija iš spyruoklės nepersiduotų automobiliui, naudojamos gumos, kurios gali ir paaukštinti automobilį. Pastiprinimo gumos gali būti įsuktos į pačią spyruoklę arba dedamos apačioje. Jos pailgina spyruoklės gyvavimo trukmę, tačiau gali greitai susidėvėti, jei lauke didelis karštis ar šaltis. Joms gali pakenkti ir alyvos perteklius. Spyruoklių gumas rekomenduojama bent kartą per metus patikrinti: gali būti anksčiau pastebėtas medžiagos susidėvėjimas ir galimas plyšimas

Atrama – viena svarbiausių amortizatoriaus dalių. Tai yra ta vieta, kur pritaisoma spyruoklė, paprastai montuojama prie varomųjų ratų. Taigi jei Jūsų automobilis turi tik du varomuosius ratus, tokias atramas turėsite irgi tik dvi. Norėdami patikrinti, ar atramoms viskas gerai, ar nereikia jų keisti, galite atidaryti kapotą ir susirasti plokšteles, prisuktas varžtais virš varomųjų ratų. Tikrinant galines atramas, reikės nuimti bagažinės audinius ir tik tuomet bus įmanoma rasti plokšteles. Prireikus atramą keisti, rekomenduojama naują įsigyti pagal gamintojo nurodymus, t. y. naudoti tas atramas, kurias patvirtino Jūsų automobilio gamintojas.

Spyruoklė taip pat gali būti įtaisyta į lėkštę, kuri kontroliuoja pasukimą. Lėkštei pradėjus dėvėtis, vairuojant automobilį ir ypač darant posūkius gali girdėtis pašaliniai garsai arba pokštelėjimas spyruoklei atsistačius į tą pačią vietą.

Jei Jums reikalingos spyruoklių gumos, lėkštės, atramos, jas rasite „Autoaibės“ specializuotose ir interneto parduotuvėje. Čia parduodamos tik visiems žinomų ir patikimų gamintojų prekės:

    • „Meyle“ kuria daugiausia atsargines dalis įvairaus tipo automobiliams. Šios dalys – itin patikimos, tad paprastai jų nereikia dažnai keisti.
    • „Febi“ taip pat kuria kokybės sertifikatais patvirtintas atsargines automobilių dalis. Šio gamintojo produkcija parduodama net 140 pasaulio šalių.
    • „Sasic“ kuria dalis bendradarbiaudama su Prancūzijos automobilių gamintojais. Jų dalys, taigi ir spyruoklių gumos, lėkštės, atramos, dažniausiai pritaikytos Europoje kurtiems automobiliams.
    • „Magnum“ – iš Kanados kilęs automobilių dalių gamintojas, kuris stengiasi užtikrinti puikią savo asortimento kokybę.

Net nuo mažiausių automobilio dalių priklauso, ar Jūsų automobilis veiks tinkamai, taigi svarbu, kad spyruoklių gumos, lėkštės, atramos būtų kokybiškos ir patikimos. Visas šių dalių klausimais, norėdami pasitarti dėl kokybės arba prireikus rekomendacijos, nedvejodami kreipkitės į „Autoaibės“ specialistus.