Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Hi-Gear HG5312 avarinis padangų sandariklis "Tire doc" 360ml

Produkto kodas: 009603053123
15.00€
Analogiški produktai

Aprašymas

Tire Doc" - naujausias gaminys skirtas kamerinėms ir be kamerinėms padangoms apsaugoti nuo pradūrimų. Lengvųjų automobilių, ir sunkvežimių nuleistoms padangoms remontuoti. Pradūrimas šalinamas visam laikui! Skirtingai nuo daugybės kitų mišinių, ši priemonė pasižymi unikaliomis savybėmis:
Nesusikaupia rato apačioje, kai automobilis stovi, neturi poveikio ratų balansavimui;
Įvairiomis oro sąlygomis išsaugo savo charakteristikas;
Pradūrimo viduje suformuoja patvarų elastingą kamštį, analogišką "drėgnai gumai";
Sudėtyje yra angliavandenių pluoštas, kurio stiprumas didesnis negu plieno, ir polimerai, naudojami apsauginėse liemenėse;
Sugeria drėgmę, neišdžiūsta ratų viduje ir stabdo diskų koroziją;
Vienas "pripylimas" šalina dešimtis mažų pradūrimų arba kelis stambius kamerinių ir be kamerinių padangų pradūrimus nuo vinių, kurių skersmuo yra 5-6 mm;
Pailgina padangų tarnavimo laiką 20-25%.
Ratui sukantis, išcentrinė jėga lygiai paskirsto mišinį padangose. Pradūrimo atveju mišinys išspaudžiamas oro slėgiu į angą ir dėl pluoštinės struktūros akimirksniu pradeda formuoti patvarų, elastingą kamštį. Dėl angliavandenių pluošto kamštis įgauna grybo formą - kepuraite į padangos vidų. Slėgis padangoje suspaudžia ir "prilibdo" kamštį prie padangos vidinio paviršiaus, panaikindamas oro nutekėjimą. "Tire Doc" gali padėti išvengti avarijos, išgelbėti automobilį ir gal net jūsų gyvybę!
NAUDOJIMAS:
Jei padanga nepradurta. 1. Suplakite preparatą. Nupjaukite buteliuko "nosytę"
iki pirmos žymos. Pasukite ratą taip, kad ventilis būtų apačioje ir truputėlį šone. Atsukite ventilį. Išleiskite orą. Sujunkite ventilį ir buteliuką vamzdeliu. Įspauskite reikiamą preparato kiekį į padangą (žr. lenelė ant buteliuko).
13 colių...........................................240 ml.
14"/ 15o colių............................300/ 330 ml.
15"/ 16" colių............................360/ 420 ml.
Krovininiams ir 4X4 automobiliams;..480 ml.
2. Užsukite ventilį ir pripūskite padangą iki reikiamos normos oro slėgio. Po to būtina pravažiuoti 2-3 km., kad preparatas tolygiai pasiskirstytų padangos viduje.
Padangos remontas. Pasistenkite rasti ir pašalinti daiktą, kuriuo pradūrėte padangą. Atlikite veiksmus aprašytus 1 punkte. Patikrinkite oro slėgį padangoje ir jei reikia pripūskite iki reikiamos normos. Pastaba. Net jei jums nepavyko rasti daikto, pradūrusio padangą, preparatas užsandarins dūrį, bat galimas oro pratekėjimas. Jei dūris ne padangos protektoriaus zonoje, tai šis preparatas gali patikimai ir neužsandarinti.

ATSARGIAI. H302 Kenksminga prarijus. P102 Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. P264 Po naudojimo kruopščiai nuplauti vandeniu su muilu. P270 Naudojant šį produktą, nevalgyti, negerti ir nerūkyti. P301 + P312 PRARIJUS: Pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. P330 Išskalauti burną. P501 Turinį/ talpyklą išpilti (išmesti) pagal galiojančius nacionalinius ar vietinius teisės aktų reikalavimus.
Prekės ženklas HI-GEAR
Tūris, ml 360
GHS Ūmus toksiškumas (prarijus, per odą, įkvėpus) (4 pavojaus kategorija)
EAN kodas 0009603053123, 0096030531232, 73776420

Kur rasti?

Alternatyvūs kodai

Taip pat produktą galima rasti paieškoje įvedant šiuos kodus: