Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Hi-Gear HG5339 padangų hermetikas (aerozolis) 453g (500ml)

Produkto kodas: 096030053390
11.50€
Analogiški produktai

Aprašymas

SAVYBĖS:
Skirtas lengvujų automobilių, džipų ir sunkvežimių iki 3,5 t. pradurtų padangų remontui. Patikimai užsandarina pradurtą vietą iki 4,5 mm.
NAUDOJIMAS:
- Gerai apžiūrėkite nuleistą padangą.
- Pasistenkite rasti ir pašalinti daiktą, kuriuo pradūrėte padangą. Jeigu jūs prieš remontą pripūtėte ratą, nuorinkite, kad diskas beveik liestų žemę.
- Flakono temperatūra turi būti ne žemesnė kaip +15°C. Jei flakonas žiemą buvo bagažinėje, jį reikia pašildyti (panaudojant auto. salono šildymo sistemą). - Nešildyti flakono atvira liepsna!
- Gerai suplakite preparatą, pasukite ratą taip, kad ventilis būtų apačioje. Gerai prisukite flakono vamzdelį prie ventilio.
- Flakoną laikykite purškikliu į viršų. Paspauskit purškiklį ir laikykite nuspaudę, kol visos baltos putos pateks į vidų. Padanga turi prisipūsti, kad diskas pakiltų nuo žemės.
- Reikia pravažiuoti 1-2 km. Po to pripūsti padangą pompa iki reikiamo slėgio.
- Šis preparatas nerekomenduojamas motociklų, mopedų ir dviračių padangų remontui.
- Vieno flakno užteks dviems R13-14 padangoms.

PAVOJINGA. Ypač degus aerozolis. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių/ žiežirbų/ atviros liepsnos/ karštų paviršių. - Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Slėginis indas. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50oC/122oF temperatūroje. Turinį/ talpyklą išpilti (išmesti) pagal atskirų atliekų surinkimo taisykles.
Prekės ženklas HI-GEAR
Pakuotės tipas Aerozolis
Tūris, ml 500
GHS Degieji aerozoliai (1 pavojaus kategorija)
EAN kodas 0096030053390, 0960300533908, 71210773

Kur rasti?

Alternatyvūs kodai

Taip pat produktą galima rasti paieškoje įvedant šiuos kodus: