Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

NGK Kaitinimo žvakės

Prekės ženklas:
Tipas:
Srovė, A:
Įtampa, V:
Ilgis, mm:
Skersmuo, mm:
Sriegis:
Varža, omai:
Svoris, Kg:
Svoris, g:
Sistema:

NGK kaitinimo žvakės

Tai, kaip dažnai perkate dalis savo automobiliui, neabejotinai priklauso nuo paties automobilio. Tie gamintojai, kurių automobiliai visame pasaulyje yra žinomi kaip tvirti ir patikimi, nekelia tiek problemų kaip tie, kurių prioritetai yra kitokie. Pavyzdžiui, biudžetinės klasės automobiliuose nėra daug elektronikos ir komforto sistemų, varikliuose ne visada yra turbokompresoriai, pavarų dėžės gali būti mechaninės. Todėl ir detalių skaičius yra gerokai mažesnis.

Tačiau, netinkamai taupant dalis taip pat gali tekti pirkti dažniau. Pavyzdžiui, jeigu gero, puikiai pasaulyje žinomo gamintojo stabdžių kaladėlės kainuoja 30 eurų, tada 5 eurus kainuojanti alternatyva iš Kinijos nebus tokia efektyvi ir patvari.

Jeigu nesate įsitikinę, kad NGK kaitinimo žvakės tiks jūsų automobiliui, rekomenduojame laikytis automobilio gamintojo rekomendacijų, kurios yra nurodytos automobilio vartotojo vadove. Autoaibe.lt parduotuvėje savo automobiliui tinkančias dalis galite rasti specialios paieškos pagalba. Tiesiog pasirinkite savo automobilio gamybos metus, markę, modelį ir modifikaciją – visos siūlomos detalės bus skirtos jūsų transporto priemonei.

Na, o jeigu vis tiek turite klausimų ar susidūrėte su problemomis, galite susisiekti su Autoaibe.lt parduotuvės specialistais, kurie visada pasiruošę patarti, kokia prekė bus tinkamiausia jūsų automobiliui.

NGK gamintojo prekių kaitinimo žvakės kategorijoje turime 103. Jeigu prekių kaina yra vienas svarbiausių prioritetų, pigiausias pasiūlymas šioje kategorijoje prasideda nuo 10.00 eurų.

Parduotuvėje Autoaibė prekes įsigyti galite keliais būdais. Turbūt pats paprasčiausias yra užsisakyti prekes internetu, o pristatymą patikėti kurjeriui. Tiesa, kadangi Autoaibė parduotuvės yra įsikūrusios Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose bei kituose Lietuvos miestuose ir miesteliuose, prekes galite nemokamai atsiimti jums artimiausioje parduotuvėje.

Mūsų parduotuvėje pirktoms prekėms yra taikoma iki dviejų metų garantija. Na, o jeigu nesate tikri, ar įsigyta prekė tiks jūsų automobiliui, tai nesijaudinkite – kokybiškas prekes galima grąžinti per 21 dieną.

Kviečiame sekti mūsų parduotuvės naujienas, kad nepraleistumėte akcijų ir kitų svarbių naujienų, kurios padėtų jums įsigyti reikalingas prekes lengviau ir pigiau. Čia reguliariai taikomos tokios akcijos, kaip sumažintos dalių kainos bei ilgesnės garantijos tam tikrų gamintojų produkcijai.