lt en
autoaibe.ltautoaibe.lt
Pasirinkite automobilį
8-700 55 002
Tik e-parduotuvės klausimais

FiltraiFiltrai
Norėdami, kad automobilis važiuotų puikiai, atkreipkite dėmesį į automobilio filtrų darbą. Nesusidėvėję ir puikiai veikiantys filtrai – vienas pagrindinių tvarkingo automobilio (arba motociklo) požymių. Svarbu nepamiršti, kad norint, jog filtrai puikiai funkcionuotų, vertėtų juos reguliariai keisti.

Kada reikėtų keisti filtrus?

Alyvos filtrai skirti alyvai valyti, kuri cirkuliuoja visame variklyje. Rekomenduojama šį filtrą keisti, kai keičiama automobilio alyva. Keitimo dažnumas priklauso nuo nuvažiuojamo kilometražo ir kitų aspektų.

Oro filtrai skirti variklio uždegimo sistemoje esančiam orui valyti. Rekomenduojama šį filtrą keisti kartu su alyva ir jos filtru. Jei oro filtro būklė puiki, galite jo nekeisti. Dažniausiai šie filtrai keičiami bent kartą per metus, keitimo dažnumas priklauso nuo susidėvėjimo ir būtinybės.

Kuro filtrai skirti pilamam kurui išvalyti. Šio filtro keitimo dažnumas gali labai skirtis, ypač jei naudojate ne Europos Sąjungoje pagamintą kurą ir Jūsų transporto priemonė varoma dyzeliu. Net jei naudojate kokybišką kurą, kuro filtrai praėjus tam tikram laikui turi būti pakeisti.
 

Salono oro filtrai aptinkami ne visuose automobiliuose, nes jie pradėti montuoti tik nuo 2000-ųjų. Šių filtrų pagrindinė funkcija – išvalyti saloną nuo dulkių ir nepageidaujamų kvapų. Keitimo dažnumas priklauso nuo to, kokio tipo keliais važinėjate. Jei neasfaltuotais kaimo keliukais, šį filtrą rekomenduotina keisti bent porą kartų per metus. Jei miesto keliais, kurie, palyginti, tvarkingi, šį filtrą rekomenduotina keisti vieną kartą per dvejus metus. Mes siūlome rinktis anglinius salono filtrus: šie filtrai sulaiko net į automobilio vidų iš išorės patenkančius nemalonius kvapus.

Sportiniai oro filtrai skirti tik sportiniams automobiliams. Šio tipo filtravimo sistema šiek tiek padidins ir automobilio galią, todėl puikiai tiks tiems, kuriems svarbu ir ištobulinta automobilio išvaizda, ir didesnė galia. Šiuos filtrus būtina reguliariai valyti, geriausia – kas pusę metų.

Motociklų filtrai, kaip ir automobilių, gaminami iš tų pačių medžiagų, todėl jų kokybė – išskirtinė. Didžiausi automobilių ir motociklų filtrų skirtumai – forma ir dydis. Natūralu, kad motociklų filtrai kiek mažesni nei automobilių. Šių filtrų priežiūra ir keitimo dažnumas – panašūs.

Jei turite klausimų apie skirtingus filtrų modelius ir jų kokybę, kreipkitės į „Autoaibės“ komandą: ji atsakys į visus Jūsų klausimus. Galintiems savarankiškai išsirinkti filtrus, siūlome apsilankyti „Autoaibės“ interneto parduotuvėje. Čia galėsite apžiūrėti visą asortimentą ir išsirinkti Jums tinkamiausias prekes.
 

Alyvos filtraiĮvairūs filtraiMotociklų filtraiSalono filtrai
Autom.transmisijos filtraiKuro filtraiOro filtraiSportiniai oro filtrai
 
Prekių kainos šioje svetainėje gali skirtis nuo prekių kainų fizinėse UAB Autoaibė parduotuvėse.
0
0,00€
0,00€
LiveZilla Live Chat Software
LiveZilla Live Help Software