Informuojame, kad AUTOAIBĖ parduotuvės balandžio 21-22 d. nedirbs. Išskyrus 04.22 d. AUTOAIBĘ, Šiauliuose, nuo 12:00-18:00 val.
lt en
autoaibe.ltautoaibe.lt
Pasirinkite automobilį
8-700 55 002
Tik e-parduotuvės klausimais
Iki dviejų metų garantinis terminas

Iki dviejų metų
garantinis terminas

Prekėms taikomos iki dviejų metų garantijos terminas.

Prekei galiojanti garantija nurodoma kasos čekyje.

Jei prekė ne dėl Jūsų kaltės pasirodė netinkama naudoti nepasibaigus garantiniam laikotarpiui, ji keičiama į naują, taisoma arba grąžinami pinigai. Prekių keitimas, grąžinimas, netinkamų naudoti priėmimas atliekamas parduotuvėse arba galite jas ( kartu su pirkimą UAB Autoaibė patvirtinančiais dokumentais bei nurodyta grąžinimo priežastimi) išsiųsti per kurjerines tarnybas į centrinę UAB Autoaibė būstinę: Minijos g. 169, LT-94287, Klaipėda.

Nepamirškite ,kad garantijos automobilių dalims galioja tik jeigu turite darbus atlikusio autoserviso sąskaitą. Jeigu sąskaitos neturite dėl garantijos galiojimo nuspręs UAB Autoaibė administracija.

Susitarus, prekės garantiniu laikotarpiu gali būti taisomos. Taisymo procedūra rūpinasi UAB Autoaibė arba būsite nukreiptas į garantinio aptarnavimo centrus.

Nesugadintas ir nenaudotas prekes automobiliams (originalioje nesugadintoje pakuotėje) priimsime atgal arba pakeisime į kitas prekes pateikus pirkimą patvirtinančius dokumentus. Prekės priimamos parduotuvėse arba nurodžius grąžinimo priežastį, galima išsiųsti per kurjerines tarnybas. Šiuo atveju visas siuntimo išlaidas apmoka pirkusioji pusė.

Kai kurios elektros ir elektroninės įrangos prekės yra nekeičiamos ir nepriimamos atgal. UAB Autoaibė neatsako už tai, jei svetainėje matytos prekės vaizdas skyrėsi nuo gautojo spalva, forma, įsivaizduojamu dydžiu dėl Jūsų naudojamo vaizduoklio ypatybių.0
0,00€
0,00€
LiveZilla Live Chat Software
LiveZilla Live Help Software