Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Motociklų ir motorolerių dalys

Prekės ženklas:
Kiekis pakuotėje, vnt.:
Ilgis, mm:
Plotis, mm:
Aukštis, mm:
Storis, mm:
Skersmuo, mm:
Sriegis:
Svoris, Kg:
Svoris, g:
Lemputės tipas:
Medžiaga:

Motociklų ir motorolerių dalių tipai ir savybės

Motociklų, motorolerių dalys skirstomos į tris tipus. Tai gali padėti Jums pasirinkti reikiamas dalis:

  • Originalios dalys iš gamintojo. Šios dalys pačios brangiausios, bet kartu ir kokybiškiausios. Jų kokybė aukšta, nes konkretaus motociklo ar motorolerio gamintojai geriausiai žino galimus gedimus. Gamintojas gali pateikti geriausiai tinkančias detales, puikiai pritaikytas pagal motociklo ar motorolerio modelį. Pagrindinis privalumas, perkant šias dalis, – nereikia sukti galvos, ar tilps, ar – ne. Tai pats saugiausias pasirinkimas.
  • Kitų gamintojų motociklų, motorolerių dalys. Šios dalys puikiai tiks, jeigu nenorite išleisti daug pinigų, tačiau vis tiek norite kokybės. Visgi su šiomis detalėmis reikia elgtis atsargiau, nes ne visi gamintojai gali užtikrinti kokybę. Prieš perkant svarbu įsitikinti, kad dalys kokybiškos – pasikonsultuoti su kitais arba su „Autoaibės“ specialistais.
  • Naudotos dalys. Kai kuriais atvejais, kai negalite rasti reikiamų kitų gamintojų dalių, puikus pasirinkimas gali būti ir naudotos originaliosios dalys. Šiuo atveju taip pat reikia būti atidiems, kad norima dalis būtų tinkama, nesusidėvėjusi. Rekomenduojama pirkti naudotus aksesuarus, o ne saugumą užtikrinančias detales, pavyzdžiui, renkantis stabdžių dalis.

Kada motociklų ir motorolerių dalis reikėtų keisti?

Kaip ir automobilių, kai kurias motociklų bei motorolerių dalis taip pat reikia keisti reguliariai, nuvažiavus tam tikrą atstumą. Dažniausiai tai oro filtrai, alyva. Kitos motociklų, motorolerių dalys keičiamos pagal poreikį: joms susidėvėjus, sugedus. Pavyzdžiui, padangas rekomenduojama keisti kas 4–5 metus, nes per šį laikotarpį dažniausiai nusidėvi guma ir tampa nesaugu važiuoti. Jei turite motociklą ar motorolerį, nepamirškite reguliariai keisti kitų jo dalių: akumuliatoriaus, stabdžių, grandinės, įvorių. Kai kurias dalis, tokias kaip alyva, filtrai, galite pasikeisti patys, bet jeigu nemokate, geriausia nuvežti į autoservisą arba pasikonsultuoti su didesniais motociklų bei motorolerių žinovais. Patiems nerekomenduojama keisti stabdžių, akumuliatoriaus. Tai tos dalys, kurios užtikrina motociklo, motorolerio saugumą.

Kaip ir automobiliui, motociklui gali reikėti alyvos, tepalų, akumuliatoriaus, oro filtrų ir įvairių įrankių. „Autoaibės“ interneto ir specializuotose parduotuvėse galite rasti ir reikalingų detalių, tokių kaip veidrodėliai, šoninės apsaugos, purvasaugiai, ir kitų būtinų priemonių. Jeigu nesate tikri, kurios motociklų, motorolerių dalys geriausiai tinka, „Autoaibės“ specialistai gali rekomenduoti. Jeigu automobilio dalis perkate interneto parduotuvėje, prireikus, Jus pakonsultuos budintis darbuotojas: spustelėkite „Pagalba gyvai“.