Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Padangos (vasara)

Prekės ženklas:
Plotis, mm:
Aukštis, mm:
Aukštis (proc. nuo pločio):
Skersmuo, coliais:
Sezoniškumas:
Degalų sąnaudos (klasė):
Skleidžiamas triukšmas, dB:
Tipas:

Padangų savybės

Šių prieš tai išvardintų padangų gamintojų padangų savybės, pavyzdžiui pločiai yra skirtingi – padangų plotis priklauso nuo padangų gamintojo. Tad renkantis padangas savo transporto priemonei – automobiliui svarbu pasirinkti tinkamo pločio padangas, taip pat nepamiršti padangų aukščio, padangų skersmens, degalų sąnaudos klasės,padangų skleidžiamo triukšmo ir padangų tipo – visas šias padangų savybes galite išsifiltruoti autodalių lyderio „Autoaibė“ internetinėje parduotuvėje skiltyje padangos taip lengvai, greitai ir paprastai išsirenkant tinkamiausias žiemos ar vasaros sezonui skirtas padangas Jūsų automobiliui.

Padangos ir kitos autodalys internetu

Svarbu nepamiršti, kad tiek žiemines padangas, tiek vasarines padangas internetu galite įsigyti pigiau ir greičiau, o ir visą reikiamą informaciją, kuri pateikta labai aiškiai, konkrečiai ir paprastai apie padangas rasite vos kelių mygtukų paspaudimo pagalba tiek autodalių lyderio Lietuvoje „Autoaibės“ internetiniame puslapyje kompiuteryje ar išmaniajame telefone. O prireikus pagalbos, ar konsultacijos „Autoaibės“ konsultantai jus draugiškai ir drąsiai, bei informatyviai pakonsultuos Jums rūpimu klausimu apie padangas, ir padės išsirinkti tinkamiausias.

Reikia nepamiršti, kad padangos, tai viena iš svarbiausių ir pagrindinių transporto priemonę varomų jos struktūros dalių, nuo kurios smarkiai priklauso tiek itin svarbus saugumas kelyje, tiek pati važiavimo kokybė. Tad yra itin svarbu laiku pasikeisti padangas, ir taip pat joms atlikti paprasčiausius padangų stebėjimus ir patikrą, kas yra visiškai nesudėtinga, o tai Jums leidžia ir laiku identifikuoti problemą, prieš susiduriant su ja.

Šalia galimybės įsigyti padangas internetu, taip pat galite įsigyti ir kitas automobilio važiuojamosios dalies detales, tokias kaip: ratų gaubtai; ratlankiai; ratlankių gaubtai; ratų varžtai; ratų stebulės; ratlankių išnešimo žiedai ir ratlankių apsaugos; padangų slėgio davikliai; lietų ratlankių dangteliai; grandinės ratams; centravimo žiedai; bei reikmenys padangų priežiūrai ar padangų remontui.