Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Padangos (žiema)

Prekės ženklas:
Plotis, mm:
Aukštis, mm:
Aukštis (proc. nuo pločio):
Skersmuo, coliais:
Sezoniškumas:
Degalų sąnaudos (klasė):
Skleidžiamas triukšmas, dB:
Tipas:

Tinkama transporto priemonės priežiūra neatsiejama nuo automobilių dalių, aksesuarų bei priedų, kurie reikalingi jos funkcionalumui, saugumui bei estetikai puoselėti. Autoaibe.lt visada pasiruošusi pasiūlyti platų prekių pasirinkimą kiekvienai transporto priemonei. O svarbiausia, kad visa tai galima rasti vienoje vietoje. Kas leidžia patogiai pasirūpinti turimu automobiliu ir lengvai bei greitai atrasti bei įsigyti reikiamus gaminius. Ir visai nesvarbu, kokio gamintojo ar kokį konkretų modelį vairuojate. Kadangi ieškant reikiamų detalių ar kitų priedų problemų tikrai nekils.

 

Padangos (žiema) – viena iš daugelio automobilių dalių, kurios atnaujinimas svarbus gamintojo numatytam funkcionalumui palaikyti. Atsižvelgiant į tai, kaip lengvieji automobiliai palengvina kasdienį gyvenimą, kiekvienas atsakingas vairuotojas turėtų pasirūpinti savo automobiliu tinkamai. Tik tokiu atveju bus užtikrinamos saugios, patogios ir patikimos kelionės. „Padangos (žiema)“ prekių kategorija yra reguliariai tikrinama ir pildoma, kad jūsų automobiliui reikalingas dalis galėtumėte rasti greitai ir lengvai. Be to, visuomet galima atrasti bei įsigyti ir pačius naujausius ir geriausiai vertinamus modelius, kuriuos kiekvieną sezoną pristato daugelis gamintojų. Ir būtent jų gamybai skiriamas didžiulis dėmesys. Kadangi stengiamasi nuolat tobulinti bei pagerinti padangų kokybę ir taip suteikti dar daugiau privalumų vairuotojams. Todėl kiekvienas galės pasirinkti tinkamiausią padangų modelį.

 

Kiekvienais metais žieminės padangos turi būti sumontuojamos dar prieš prasidedant šaltajam metų sezonui. Ir daugelis vairuotojų žino, nuo kada tą reikėtų padaryti. Lygiai taip pat kaip ir iki kada galima važinėti su dygliais. Kadangi kelių eismo taisyklės įprastų žieminių padangų naudoti nedraudžia net ir vasaros metu. Tačiau tai tikrai nebus geriausias pasirinkimas. Kadangi jos sparčiau dėvėsis ir ne taip gerai atliks savo funkciją. Aišku, yra dar universalios padangos kaip alternatyva. Tačiau šaltuoju metų laiku jos negalės prilygti žiemai pritaikytam modeliui. Būtent todėl į klausimą kaip žymimos padangos ir kodėl tas daroma galima atsakyti labai paprastai – jog vairuotojams būtų paprasčiau pasirinkti tinkamą variantą. Kadangi kitu atveju būtų pakankamai sudėtinga.

 

Jeigu jus domina padangos (žiema) pigiau – nepraleiskite mūsų pasiūlymų, kurie yra nuolat atnaujinami. Įvairios akcijos padės sutaupyti dar daugiau, o nuolaidos siūlomos reguliariai. Nepamirškite, kad visada galite tartis su mūsų konsultantais, kurie mielai atsakys į visus jums kylančius klausimus ir padės rasti ieškomas dalis. Padangos (žiema) kategorijoje prekių kainos prasideda nuo 39.50 Eur. Taip pat akcija gali būti taikoma ir tam tikriems modeliams, kurie nuolat keičiasi. Todėl pravartu periodiškai peržvelgti visą asortimentą. Autoaibe.lt svetainėje rasite platų pripažintų gamintojų prekių pasirinkimą. Taip pat siūlomai produkcijai suteikiame prekės grąžinimo garantiją, apie kurią daugiau sužinoti galite čia. Taigi, dėl prekių kokybės galite būti ramūs, nes netikusias dalis galėsite grąžinti.

 

Padangos (žiema) Autoaibe.lt svetainėje yra labai įvairūs – galime pasiūlyti 19 skirtingų gamintojų prekių įvairiems automobiliams. Taip pat galima rinktis iš daugybės variantų skirtų populiariausiems ratlankių dydžiams: R14, R15, R16, R17, R18 ar netgi R20. Jeigu tinkamos prekės rasti nepavyko, susisiekite su mumis jums patogiu būdu ir mes informuosime apie ieškomos prekės pasiūlą ir, jeigu reikia, alternatyvas.

 

Kiekvienas sezonas kažkiek skiriasi. Todėl ne visuomet užklumpa sniegas bei šalta žiema. Tačiau nepriklausomai nuo to yra nustatyti tam tikri reikalavimai padangoms, kurių privalu laikytis kiekvienam vairuotojui. Pirmiausiai tą reikėtų daryti rūpinantis savo saugumu. Kadangi būtent nuo padangų sukibimo su kelio danga priklauso ir automobilio kontrolė. Ir šioje vietoje svarbiausias aspektas protektoriaus gylis. Vasaros metu jis gali būti mažesnis, o šaltuoju metų laiku jis turėtų būti didesnis nei 3 mm. Ir nors tai oficiali leistina riba, tačiau apie padangų keitimą reikėtų pagalvoti dar prieš ją pasiekiant. Kadangi 3 mm jau negarantuoja tokio gero sukibimo su kelio danga. Ir nepalankiomis sąlygomis tokio važiavimo kaina gali būti labai didelė. Todėl iš anksto pasirūpinkite naujomis padangomis pagal automobilį, kurį vairuojate. Kadangi kiekvienu atveju bus svarbios ir gamintojo rekomendacijos.