lt en
autoaibe.ltautoaibe.lt
Pasirinkite automobilį
8-700 55 002
Tik e-parduotuvės klausimais
Kaip paruošti automobilį pardavimui?

Kaip paruošti automobilį pardavimui?

 

Šiltuoju metų laiku daugelis mūsų nori pokyčių. Šiuo sezonu ypatingai suaktyvėja automobilių pardavimas. Dažna klaida, kurią daro vairuotojai – tai mėginti jį parduoti tokį, koks jis yra. Geriau investuoti tam tikrą pinigų sumą į transporto priemonę, pagerinti jos būklę, padidinti vertę. Juk pirkėjas renkasi iš gausybės pasiūlymų ir nori gauti geriausią. Pardavėjas turi savo automobilį gerai paruošti ir jį pateikti taip, kad nekiltų jokių dvejonių. Automobilio vertę lemia daugybė faktorių: jo būklė, markė ir modelis, kilmės šalis, populiarumas, spalva, degalų sąnaudos, rida ar pridedamos žieminės padangos.

 Išvaizda – be reikalo nuvertinama

Prieš parduodant savo automobilį reikėtų pasirūpinti ne tik jo technine būkle, tačiau ir išvaizda. Neužtenka tik išsivalyti salono ir nuvalyti purvą nuo korpuso. Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį į smulkius pažeidimus, pavyzdžiui, mažus įbrėžimus ir jų neignoruoti. Investuokite į tai ir juos pašalinkite. Tai padės sukurti tvarkingo automobilio įspūdį.

Pakeiskite visas perdegusias lemputes ir sugedusias prietaisų rankenėles, langų valytuvus. Juk pirkėjas visada pradžioje įvertina išvaizdą ir tik vėliau domisi, kokia yra automobilio techninė būklė. Taigi ne ką mažiau svarbu, kad būtų tinkamai pateikta vaizdinė informacija – nuotraukos.

Derėtų nufotografuoti automobilio saloną, parodyti, koks yra padangų protektoriaus gylis. Jei pridedamos žieminės padangos, taip pat reikėtų nufotografuoti ir jas, parašyti, kokia yra jų būklė, kiek sezonų jos naudotos. Pardavimo skelbimas turi būti informatyvus. Nuotraukas reikėtų daryti stambiu planu, kad pirkėjas gautų kuo daugiau vizualinės informacijos. Tai padės sutaupyti jų ir jūsų laiką. Kuo geresnė bus automobilio išvaizda ir būklė, tuo paprasčiau jį bus parduoti.

Trūkumai ir kaina

Nebijokite parodyti, kad jūsų automobilis turi trūkumų. Tokiu būdu jūs paskatinsite pasitikėti. Derėtų stengtis sukurti aiškų įspūdį, ką parduodate ir kas bus perkama. Juk gauti pretenzijų po sandorio nenori niekas.

Taip pat reikėtų skirti dėmesio parduodamų automobilių rinkos analizei. Įvertinkite, kokia yra kitų parduodamų analogiškų transporto priemonių kaina. Tokiu būdu bus paprasčiau nustatyti vertę ir žinosite, ar didelė pasiūla rinkoje. Neverta užkelti labai didelės automobilio kainos, nes taip tik uždelsite automobilio pardavimą. Be to, pirkėjas susidarys neigiamą nuomonę, kad su jūsų automobiliu yra kažkas negerai. Jei norite pakelti savo automobilio kainą, galite pasinaudoti kitomis priemonėmis: gali būti pridedamos žieminės padangos, navigacijos įranga ar kiti automobilio priedai. Skelbimo pabaigoje galite parašyti, kad nurodyta kaina – galutinė. Tokiu būdu neturėsite nereikalingų skambučių ir sutaupysite savo laiką.

Automobilio pardavimas nėra sudėtingas, jei tam tinkamai pasiruošiama. Skirkite dėmesio visoms detalėms, nebijokite nedidelių papildomų investicijų, ir sėkmė tikrai bus pasiekta lengviau.

Susijusios prekės

0
0,00€
0,00€
LiveZilla Live Chat Software
LiveZilla Live Help Software