lt en
autoaibe.ltautoaibe.lt
Pasirinkite automobilį
8-700 55 002
Tik e-parduotuvės klausimais
Prekės pristatomos sekančią darbo dieną

Prekės pristatomos sekančią
darbo dieną

Prekes visoje Lietuvoje pristatome sekančią darbo dieną.

Tuo atveju jei užsakomos prekės nėra artimiausioje mūsų parduotuvėje arba užsakymas išsiųstas vėliau nei 16 val., pristatymas gali užtrukti 2-3 darbo dienas.

Užsakymas pradedamas vykdyti apmokėjus už prekes (jei pasirinkote apmokėjimo pavedimu būdą), arba iš karto po užsakymo gavimo, jei pasirinkote pasiimti prekę parduotuvėje. Galimai su Jumis susisieksime patikrinti užsakymo autentiškumą ir patikslinti pristatymo sąlygas.

Prekės pristatomos į Pirkėjo užsakymo formoje nurodytą pristatymo vietą: į namus, darbą ir įteikiamos užsakymo formoje nurodytam asmeniui. Prieš pristatant prekes Pardavėjo atstovas susisiekia su Pirkėju ir dar kartą patikslina pristatymo sąlygas.

Pristatymo kaina - 0,00* €

*Pristatymas nemokamas, jei perkate už daugiau nei 30 €. Kitu atveju pristatymo kaina visoje Lietuvoje - 2,80 €, išskyrus Kuršių Neriją. Taip pat yra galimybė apmokėti pirkinius jų atsiėmimo metu. Tokiu atveju Jūs mokėsite kurjeriui. Paslauga Jums papildomai kainuos 1,80 €.

Pristatymo į Kuršių Neriją kaina – 35 €. Į kitas šalis siunčiamos prekės apmokestinamos pagal siuntos svorį, šalį, pristatymo būdą.
Konkrečiai siuntai (krepšeliui) pristatymo kaina paskaičiuojama prieš apmokant už prekes.

Papildomos paslaugos:
Eksporto deklaracijos procedūros nuo 53 €.
Importo procedūrą tvarkosi pirkėjas.

Dėl prekių pristatymo ir kitų klausimų kreipkitės darbo dienomis el. paštu eprekyba@autoaibe.lt.0
0,00€
0,00€
LiveZilla Live Chat Software
LiveZilla Live Help Software