lt en
autoaibe.ltautoaibe.lt
Pasirinkite automobilį
8-700 55 002
Tik e-parduotuvės klausimais
Remontui

Remontui prireikia įvairiausių priemonių – nuo tvirtų keltuvų iki specializuotų laidų, įrankių. Įvertinę poreikius, tinkamiausius reikmenis galite atrasti lengvai ir patogiai. Šioje Autoaibe.lt kategorijoje esančios prekės gali būti skirstomos pagal paskirtį. Išsamiau pristatome kelias esmines grupes.

  • Įrankiai

Transporto priemonių remontas gali būti atliekamas naudojant tiek įprastas rankines, tiek elektrines, mechanines priemones ir priedus. Pastarojo tipo įrankiai palengvins ir pagreitins darbą. Pavyzdžiui:

  • Geresniam matomumui galite įsigyti įvairiausių žibintų, žibintuvėlių ar lempų.
  • Akumuliatoriaus matuokliai ir testeriai leis įsitikinti, kad svarbioji detalė visuomet veiks puikiai, o jos pakeitimas nauja nebus staigmena.
  • Pneumatiniai įrankiai palengvins bet kokį darbą.

Tam tikrų užduočių negalima atlikti ir be mechaninių įrankių, priedų. Todėl pasirūpinkite universaliu veržliarakčių, galvučių, raktų ir pan. rinkiniu.

  • Darbo, apsauginiai drabužiai

Net ir paprastam remontui reikia tinkamai pasiruošti. Dirbant labai svarbi apranga – ji turi būti patogi, itin patvari, lengvai prižiūrima, sauganti nuo aplinkos poveikio. Įsigyti verta ne tik vienkartinių ir daugkartinio naudojimo pirštinių ar kepurę, bet ir apsiaustą nuo lietaus, antkelių.

Taip pat dėmesio verta skirti galvos, veido apsaugai. Šiame Autoaibe.lt kataloge taip pat rasite specialių akinių, triukšmą sopinančių ausinių, ausų kištukų, veido skydų. Naudodami tokius drabužius ir aksesuarus, drąsiai galėsite imtis ir suvirinimo, ir kitų pavojingų darbų.

  • Priežiūros priemonės

Čia rasite priemonių skirtingoms automobilio dalims. Pavyzdžiui, galite rinktis antikorozinių purškiklių dugnui ir ertmėms, slenksčiams, metalui ar apsauginių priemonių pačiam automobilio kėbului. Puikią kondicionieriaus veiklą užtikrinti padės kondicionieriaus valikliai.

Padangų priežiūros skiltyje rasite sandarinimo putų, paprastų sandariklių, montavimo pastos, lopų padangoms. Dairydamiesi vožtuvų šlifavimui tinkamos pastos galėsite rinktis tarp švelnios, grubios, ar universalios. Remontui galima priskirti ir dažus. Jiems priklauso purškiamos priežiūros priemonės gumoms, ratlankiams, buferiams, bamperiams, dažai viniliniams paviršiams.

  • Elektros įranga

Elektros įrangą sudaro daug smulkių, tačiau labai svarbių detalių. Tai – ir laido antgaliai, izoliaciniai vamzdeliai, kontaktai laidų sujungimui, ir patys kontaktai. El. parduotuvėje galite rasti įvairiausių formų, dydžių ir spalvų saugiklių, elektros lizdų.

  • Avarinės priemonės

Avarinės priemonės šiandien – privalomos. Rinkinį paprastai sudaro gesintuvas, vaistinėlė, avarinio sustojimo ženklas ir ryškiaspalvė liemenė su šviesą atspindinčiais elementais. Visas šias prekes galite pirkti atskirai ar įsigyti komplektą.

„Autoaibė“ veiklą vykdo jau daugiau nei 25 metus. Remontui reikalingos detalės ir aksesuarai užsakomos tiesiogiai iš gamintojų ir platintojų – tai leidžia užtikrinti aukščiausią kokybę. Užsakyti šiuos reikmenis – paprasta ir patogu. Taupykite brangų laiką ir pinigus: pasirūpinkite sklandžiu, greitu, patogiu ir saugiu remontu su „Autoaibe“.

0
0,00€
0,00€
LiveZilla Live Chat Software
LiveZilla Live Help Software