Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Įvairūs aksesuarai būtini tam, kad automobilio eksploatacija būtų saugi ir patogi. „Autoaibė“ siūlo įsigyti tik puikią reputaciją pelniusių gamintojų produkcijos. Ji – maksimaliai ilgaamžė ir efektyvi. Viskas, ko reikia – tiesiog atsirinkti reikiamą priemonę pagal individualius poreikius. Kad tai padaryti būtų paprasčiau, visas šioje Autoaibe.lt kategorijoje esančias prekes galima suskirstyti į keturias dideles grupes.

Salono reikmenys

Šioje kategorijoje esantys reikmenys paprastai naudojami tik automobilio viduje. Tokiai prekių grupei galime priskirti:

  • patogias, ergonomiškas atramas rankoms,
  • funkcionalius, saugius, nuo žalos iškritus saugančius telefonų, planšetinių kompiuterių laikiklius,
  • stilingus ir praktiškus bagažinės, salono kilimėlius, sėdynių užvalkalus,
  • priekabas,
  • laisvų rankų įrangą,
  • navigacinę įrangą,
  • papildomus salono šildytuvus, šviestuvus ir kt.

Rinkdamiesi šiuos reikmenis atkreipkite dėmesį į automobilio markę, modelį, įrangos gamintoją, matmenis, funkcionalumą. Taip lengvai atrasti tokius, kurie tiks idealiai.

Automobilio išorės priežiūros įrankiai, reikmenys

Išorėje montuojami ar kėbulo priežiūrai skirti aksesuarai taip pat pasižymi plačia pasiūla. Tai ir papildomi veidrodėliai, ir purvasaugiai, ir specialios kėbulo apsaugos, deflektoriai. Tokios priemonės padidina paties automobilio funkcionalumą, saugumą, padeda jį kruopščiai prižiūrėti, išvengti žalos (lemiamos, pavyzdžiui, į kėbulą atsimušančių akmenėlių).

Tokius aksesuarus galite atsirinkti įvertinę jų specifines funkcines ypatybes. Jei renkatės išorėje montuojamas detales (pavyzdžiui, veidrodėlius), taip pat atkreipkite dėmesį į automobilio markę, modelį.

  • Universalūs įrankiai, reikmenys

Tai – tokie daiktai, kurie yra tinkami naudoti visur. Pavyzdžiui, dekoratyviniai lipdukai ir numeriai gali būti tiek salono, tiek kėbulo aksesuarai. Kempinės, servetėlės – taip pat lengvai pagal poreikį pritaikomi reikmenys.

Prieš užsakydami lipdukus įsitikinkite, kad jie yra atsparūs vandeniui – tokie laikysis ilgiau. Jei renkatės numerius, atkreipkite dėmesį į jų matmenis. Jei tikslas – tvirtos, puikiai valančios kempinėlės ar servetėlės, tiesiog įvertinkite jų papildomas ypatybes (pavyzdžiui tinkamumą stiklams valyti, impregnavimą specialiomis priemonėmis, galimybę poliruoti, porėtumą).

  • Reikmenys kitoms transporto priemonėms

„Autoaibė“ užtikrina, kad lengvai rūpintis būtų galima tiek automobiliu, tiek kitomis transporto priemonėmis – pavyzdžiui, dviračiais, motociklais, keturračiais. Šioje el. parduotuvėje galite įsigyti sertifikuotų šalmų ir jų priežiūros priemonių, atšvaitų, žibintų, kitokių reikmenų.

Kaip išsirinkti ir užsisakyti tinkamiausią pirkinį?

Patekę į bet kurią prekių kategoriją, galite naudotis patogiu filtru. Pritaikę jį, lengvai rasite tinkamiausius reikmenis būtent savo automobiliui ar kitai transporto priemonei. Taip pat aksesuarai gali būti atsirinkti vertinant kainą ar populiarumą.

Prekių užsakymas iš Autoaibė.lt – lengvas ir greitas. Tiesiog išsirinkite norimą prekę, įdėkite ją į krepšelį ir užpildykite užsakymui, pristatymui būtinus duomenis. Gavę užsakymo patvirtinimą žinosite, kad daiktai jau pakeliui.

Neradote reikiamos prekės? Kilo klausimų dėl pasirinkimo ar priežiūros? Susisiekite su mūsų komanda – mielai patarsime ar užsakysime reikiamą gaminį.