Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Bagažinės pertvaros ir grotelės

Prekės ženklas:
Kiekis pakuotėje, vnt.:
Montuojama:
Keliamoji galia, kg:
Matmenys, mm:
Matmenys, cm:
Medžiaga:

Apie automobilio pertvaras ir groteles

Važiuoti su augintiniais gali būti problemiška, mat jie gali užlipti ant priekinės ar galinės automobilio sėdynės. Tai gali trukdyti ne tik automobilyje sėdintiems keleiviams, bet ir vairuotojui – nukreipti jo dėmesį nuo kelio. Taigi būtina pasirūpinti priemonėmis, kurios išlaikytų augintinį vienoje vietoje ir netrukdytų nei vairuotojui, nei kitiems automobilyje sėdintiems asmenims. Praverstų įvairūs diržai ar pasaitėliai, specialūs augintinių narvai arba, jei Jūsų augintinis ganėtinai didelis ir vairuojate sedaną, bagažinės pertvaros ir grotelės.

Kuo skiriasi pertvaros ir grotelės?

Bagažinės pertvaros paprastai būna paprasti, minkšti tinkleliai. Jie daugiau skirti augintinio erdvei užtikrinti, kad jis neperliptų ant už bagažinės esančių sėdynių. Grotelės – kietesnės, dažniausiai gaminamos iš metalo arba nerūdijančio plieno. Minkštesnės pertvaros – kiek geriau, nes jos ne taip stipriai apriboja augintinį ir atsitikus autoįvykiui gali sušvelninti smūgį.

Renkantis kyla klausimas, kada geriau bagažinės pertvaros ir grotelės. Reikia atsižvelgti į augintinį. Jeigu nenorite, kad ant galinių sėdynių šuo „pripėduotų“, geriausia rinktis groteles ar pertvaras su mažesniais tarpais. Kitu atveju galbūt šuo ir neužšoks ant sėdynių, tačiau pro grotelių ar pertvarų tarpus išteps savo purvinomis letenomis arba palaižys sėdinčius keleivius. Be to, nors ir naudosite groteles ar pertvarą, geriausia augintinį pririšti specialiu automobiliui pritaikytu pasaitėliu. Pasirūpinkite ir kad bagažinėje būtų tam tikri kilimėliai: šuo nesuteps automobilio.

Kokias pertvaras ar groteles pasirinkti?

Jeigu renkatės groteles ar pertvaras, pasistenkite prieš tai išmatuoti automobilį, kad pasirinktumėte tinkamas: bus lengviau jas uždėti ir nuimti. Paprastai šioms apsaugoms pritvirtinti nereikia nei grąžto, nei papildomų priemonių – grotelės išsitempia, ir jas lengva pritvirtinti tarp grindų ir lubų. Jei jos bus per didelės ar per mažos, nepritaikytos Jūsų automobiliui, gali būti, kad nesilaikys vietoje, važiuojant nuslys. Kai kurios grotelės, ypač jei jos nebrangios, labai patogios trumpam – jeigu Jūs nesivežiojate savo šuns nuolat, vykstate tik į vieną kelionę. Kitu atveju patartina investuoti į groteles, kad jos greitai nenusidėvėtų ir galima būtų naudoti ilgai. Tinkamai jas sumontavus, jos neturėtų judėti net atsitikus autoįvykiui ar kažką stipriai į jas metus.

Be to, šios bagažinės pertvaros ir grotelės leidžia Jums matyti savo augintinį – jis yra vienoje vietoje, nelaksto po automobilį. Jeigu Jūs ieškote naujų grotelių, bagažinės pertvarų, užsukote būtent ten, kur reikia! „Autoaibės“ interneto ir specializuotose parduotuvėse rasite didelį bagažinės pertvarų ir grotelių pasirinkimą: tikrai rasite tai, ko ieškote.