Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Revitas serviso knygelė

Produkto kodas: 230253801002
2.00€

Aprašymas

Serviso knygutė, tai Jūsų automobilio sveikatos kortelė!
Jau seniai automobilis yra tapęs neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi, todėl bet koks jo "sveikatos šlubavimas" gali sugriauti suplanuotus darbus ar išvykas. Laiku atlikti periodiniai aptarnavimo darbai padės Jums sutaupyti ir laiko, ir pinigų. Jums neteks stovėti pakelėje dėl nutrūkusio dirželio ar atidėti skubią kelionę dėl nelaiku sudilusių stabdžių kaladėlių... Laiku patikrintas generatoriaus "krovimas" žymiai pailgins akumuliatoriaus tarnavimą. Periodinis ratų suvedimo tikrinimas padės taupyti ne tik kurą, bet ir padangas. O tai jau ne tik pinigai, bet ir Jūsų važiavo saugumas!
Primename vairotojams, kad periodiškai turi būti keičiamas ne tik tepalas automobilio variklyje, bet ir aušinimo, stabdžių skysčiai, pakaitinimo ar uždegimo žvakės, oro filtras ir t. t. Dažnai skundžiamasi dėl prasto automobilio salono kvapo, ar rasojančių langų. To priežastis gali būti užsiteršęs salono filtras.
Serviso knygutę sudaro du skyriai. Pirmas skirtas periodiniams darbams, kuriuos reikia atlikti sistemingai, kas sezoną arba tam tikrą nuvažiuotą kilometražą. Antrajame siūlome rašyti kitus automobilio priežiūros ir remonto darbus.
Prekės ženklas REVITAS
EAN kodas 2302538010024, 72262375

Kur rasti?

Alternatyvūs kodai

Produktą galima rasti paieškoje įvedant šiuos kodus:

AA, SERV1, SERVISOKNYGELĖ, SERV0, SERV2, SERVISOKNYGUTE