Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Aroma Green Fruits kvapų neutralizatorius 150ml

Produkto kodas: 590771892852
3.90€
Analogiški produktai

Aprašymas

Gyvenimas kartu su keturkojais draugais suteikia daug energijos ir teigiamų emocijų, tačiau nebūtinai švarą ir gaivumą mūsų namuose. Taigi galvodami apie artimiausio ir mylimiausio komfortą neturėtumėte leisti būti nepageidaujamų kvapų aplinkoje. "Aroma Home Odour Neutralizer" sėkmingai neutralizuoja kvapus, iškart atnaujindamas interjerą kvepalais. Taigi po ranka verta turėti šį naudingą buteliuką su intensyviu kvapu. Gaiviklis yra pritaikytas naudojimui automobilyje, virtuvėje, tualete ir kitose erdvėse. Šis aktyviųjų molekulių ir prancūziškų kvepalų junginys užpildys pasirinktą erdvę šviežumo jausmu.

Naudojimas: Atlaisvinkite difuzorių, nustatydami jį į "Open" padėtį. Laikydami buteliuką vertikaliai nukreipkite difuzoriaus angą į kambario centrą ir spustelkite rankenėlę.

Įspėjimas: Niekada nepurškite produkto ant savęs. Produktas nėra pritaikytas ir tinkamas kūno priežiūrai, todėl jis negali būti naudojamas kaip kvepalai. Nepurškite tiesiai ant audinių ar baldų. Nepurškite ant maisto.

Sauga: Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Tai nėra maisto produktas. Gamintojas neatsako už gaminio naudojimą ne pagal instrukciją.
Prekės ženklas AROMA
EAN kodas 5907718928525

Kur rasti?

Alternatyvūs kodai

Taip pat produktą galima rasti paieškoje įvedant šiuos kodus: