Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį

Šaldytuvai ir papildomi salono ventiliatoriai

Prekės ženklas:
Įtampa, V:
Ilgis, mm:
Plotis, mm:
Aukštis, mm:
Skersmuo, mm:
Galia, W:
Svoris, Kg:
Svoris, g:
Tūris, l:
Matmenys, mm:
Matmenys, cm:
Medžiaga:

Vasarą vykstant į suplanuotas išvykas, norint nuvažiuoti komfortabiliai ir nusivežti vartoti tinkamus produktus, svarbu turėti tam tikrų šaldomųjų priemonių automobilyje. Karštomis dienomis puikiai padėti gali šaldytuvai ir salono ventiliatoriai. Šias prekes reikėtų rinktis pagal jų charakteristikas ir poreikius. Atsižvelkite į jų galingumą, patogumą, naudojimo dažnumą.

Kaip pasirinkti automobilio šaldytuvą?

Nešiojamieji šaldytuvai veikia keliais būdais: jie gali būti kompresoriniai, sugeriantieji arba termoelektriniai. Pirmieji veikia panašiai kaip namuose naudojami šaldytuvai ir, nepaisant oro temperatūros, gali geriau išlaikyti šaltį, be to – sunaudoja mažiau baterijos energijos. Visgi tokiuose šaldytuvuose maistas gali netyčia užšalti. Sugeriamieji šaldytuvai naudoja dujas, jiems reikia šilumos šaltinio, todėl jie tinka tuomet, jei ruošiatės ilgiau stovyklauti. Termoelektriniai naudingi naudotis trumpai, nes jie negali ilgai išlaikyti šalčio.

Šaldytuvai ir salono ventiliatoriai – itin naudingi, jų pagrindinė paskirtis – atšaldyti, todėl renkantis labai svarbu atsižvelgti į galingumą. Šaldytuvų galingumas priklauso nuo baterijos. Paprastai jie prijungiami per cigarečių pridegiklį, taigi naudoja automobilio akumuliatoriaus energiją, todėl vertėtų patikrinti, kiek elektros energijos sunaudoja: veikiantis šaldytuvas gali gana greitai iškrauti akumuliatorių. Taigi šaldytuvą naudokite tik tuomet, kai būtina. Kitu atveju galite iškrauti automobilio akumuliatorių ir sustoti šalikelėje, nepasiekę savo kelionės tikslo. Prieš pirkdami pagalvokite ir kokio dydžio šaldytuvo Jums reikėtų: jei vešitės nedaug prekių, gal geriau imti mažesnį, kuris ir elektros sunaudoja mažiau.

Kaip išsirinkti automobilio salono ventiliatorių?

Dažniausiai šaldytuvai ir salono ventiliatoriai ima energiją iš automobilio akumuliatoriaus per cigarečių pridegiklį. Paprastai lizdai būna vienodi, tačiau vis tiek patikrinkite palaikomos įtampos suderinamumą su ventiliatoriumi, norimo ventiliatoriaus įtampos charakteristikas. „Autoaibės“ parduotuvėse dažniausiai siūlomi 12 V ir 24 V įtampos ventiliatoriai. Be to, pagalvokite, kokio dydžio ventiliatoriaus Jums reikės – didesniems prireiks ir daugiau automobilio akumuliatoriaus energijos. Svarbu naudoti ventiliatorių saikingai, kad per greitai nebūtų iškrautas automobilio akumuliatorius.

Ventiliatorių dydžiai skirtingi – jie gali būti ir ganėtinai nedideli, pritaikyti tik vairuotojui ir priekinėje sėdynėje sėdinčiam keleiviui vėsinti, ir didesni. Jei automobiliu važiuoja daugiau žmonių, Jums gali prireikti didesnio ventiliatoriaus. Prieš perkant Jums reikėtų pasidomėti ventiliatoriaus saugumu, juk jis bus įtaisytas judančiame automobilyje. Svarbu, kad ventiliatorius nesugestų, o jo sparnai neprapjautų sėdynių. Pasidomėkite didžiausia galima oro cirkuliacija, kitaip Jūsų įsigytas ventiliatorius gali visai neatvėsinti automobilio salono. Ventiliatoriai jungiami per automobilio cigarečių pridegiklį su laidu, tad patikrinkite, kokio ilgio laido Jums reikės, ar ventiliatorius tvirtai stovės, o gal jis turi lipniąsias kojeles, kad nenuslystų.

Šaldytuvai ir salono ventiliatoriai gali pagelbėti Jums lengviau iškęsti vasaros karščius. Rinkitės juos atsakingai, o jei nesate tikri, kurios prekės geriausiai atitinka Jūsų poreikius, pasitarkite su „Autoaibės“ specialistais: jie visada pasirengę Jums padėti.