Informacija apie atidarytas parduotuves! Sužinoti daugiau
Pasirinkti parduotuves
Pasirinktiautomobilį
Grįžti į sąrašą

apie salono priežiūra - Automobiliniai kilimėliai

blog-entry-img

Apsaugokite savo automobilio saloną nuo netyčia išsipylusių gėrimų, purvo ir dėvėjimosi, suteikite kelionėms automobiliu komforto ir prabangos naudodami kokybiškus automobilinius kilimėlius. Šioje prekių kategorijoje rasite „Alburnus“, „Automax“, „Drift“, „Novline“, „Arostė“, „Smilga“ ir kitų žinomų bei patikimų gamintojų tekstilinius bei guminius kilimėlius ir jų komplektus. Mūsų parduodami automobiliniai kilimėliai puikiai atrodo ir ilgai bei patikimai tarnauja.


Kokią kilimėlio medžiagą rinktis – gumą ar tekstilę?


Renkantis automobiliui kilimėlį ar jų komplektą, visų pirma kyla klausimas, ar pirkti guminius kilimėlius, ar vis dėlto pasirinkti tekstilinius kilimėlius švarai ir jaukumui automobilio viduje užtikrinti. Į klausimą atsakysite lengviau, jei nuspręsite, kokio švaros lygmens automobilyje siekiate ir kiek jums svarbi automobilio salono išvaizda.


Guminiai automobiliniai kilimėliai


Guminius kilimėlius rekomenduojame itin praktiškiems žmonėms, kurie žino, kad jų automobilio kilimėlio laukia aibė išbandymų: purvu ar sniegu aplipę batai, augintinio plaukai ir įvairūs nešvarumai. Jei automobiliu naudojatės kasdien ir vykdote įvairią veiklą, po kelionių lengvai ir greitai sugrąžinsite salonui švarą, nes guminius kilimėlius lengva plauti ir džiovinti. Be to, į juos neįsigeria tepalai ir skysčiai bei ant batų į saloną patenkančios druskos.

Kai kurie guminių kilimėlių modeliai turi paaukštintus bortelius, todėl iš lauko į saloną patekęs vanduo ar ištirpęs sniegas nuo kilimėlių nenubėga. Taip automobilio dugnas geriau apsaugomas nuo drėgmės, purvo ir korozijos rizikos. Jei norite, kad kilimėliai būtų itin atsparūs trinčiai ir plyšimui, rekomenduojame rinktis poliuretano gumos kilimėlius.

Renkantis guminius kilimėlius svarbu atkreipti dėmesį į gumos kokybę, kadangi pigesni kilimėliai gali nudažyti batus, o šviesūs bateliai gali būti sugadinti nebepataisomai. Žiemą dažniausiai nešiojame tamsios spalvos avalynę, tad šiuo laikotarpiu tinka guminiai kilimėliai. O šiltuoju metu laiku, kai tamsius batus iškeičiame į šviesius, rekomenduojama rinktis tekstilinius automobilių kilimėlius.


Tekstiliniai automobiliniai kilimėliai


Tekstiliniai kilimėliai sukuria automobilyje ypatingos švaros ir išskirtinio jaukumo įspūdį, tačiau jiems reikia kiek kitokios priežiūros nei guminiams kilimėliams. Tekstilinius kilimėlius reikėtų dažniau siurbti ar purtyti, kad juose nesikauptų dulkės ir nešvarumai. Jei siekiate nepriekaištingos švaros, šiuos kilimėlius būtina reguliariai plauti, o išplovus – visada gerai išdžiovinti. Kitaip šie kilimėliai reaguoja ir į drėgmę. Vandenį kilimėlis sugeria į save, o esant palankioms sąlygoms greitai išgarina drėgmę, todėl tokią automobilio grindų apsaugą rekomenduojama rinktis tais atvejais, kai salone retai susidaro daug drėgmės.

Tinkamai prižiūrimi tekstiliniai kilimėliai ne tik puoš jūsų automobilio saloną, bet taip pat ant jų bus malonu būti basomis. Žiemos metu tekstiliniai kilimėliai suteiks šilumos pojūtį, nes tekstilės šiluminis laidumas yra mažesnis nei gumos, o tai reiškia, kad liečiant tekstilę ji atrodo šiltesnė.


Jūsų automobiliui siūlome tiek universalius, tiek modelinius kilimėlius


Jei ieškote automobilio grindų apsaugos už priimtiną kainą, įsigykite universalius automobilinius kilimėlius. Šie kilimėliai pagaminti taip, kad tiktų daugelio gamintojų automobiliams nepriklausomai nuo automobilio modelio.

Prieš pirkdami kilimėlį mūsų elektroninėje parduotuvėje galite patikrinti, ar jis tiks būtent jūsų automobiliui. Beje, pasirinkę įdomaus dizaino universalius kilimėlius galėsite išsiskirti iš tos pačios automobilio markės vairuotojų minios, suteikdami savo automobiliui unikalumo.

Jei vis dėlto norite idealiai jūsų automobiliui tinkančių kilimėlių ir siekiate išlaikyti automobilio interjerą tokį, koks jus pasitiko vos įsigijus automobilį, rinkitės modelinius kilimėlius. Būsite tikri, kad kilimėlis tobulai priglus prie automobilio grindų ir uždengs visą paviršių. Kilimėlių gamintojai siekdami tobulybės modelinius kilimėlius profesionaliai išpjauna naudodami lazerines technologijas, todėl kilimėliai tiesiog susilieja su automobilio erdve. Be to, modeliniai kilimėliai skirti ir tiems automobiliams, kuriuose kilimėliai prie automobilio grindų tvirtinami specialiais plastikiniais laikikliais.

Grįžti į sąrašą