lt en
autoaibe.ltautoaibe.lt
Pasirinkite automobilį
8-700 55 002
Tik e-parduotuvės klausimais
Automobilio paruošimas žiemai

Automobilio paruošimas žiemai

Kol dar ruduo ir nėra sniego, pravartu paruošti savo automobilį žiemai. Tinkamas automobilio paruošimas šaltajam sezonui užtikrina, kad ir vairuoti jums bus saugiau. Tam tikras mašinos dalis galite patikrinti patys. Tačiau vis tiek naudinga nuvežti automobilį į autoservisą, kad būtų atlikta profesionali akumuliatoriaus, antifrizo, termostato, stabdžių, važiuoklės patikra.

Vienas svarbiausių pasiruošimo etapų yra padangų keitimas. Tai būtina padaryti iki lapkričio 10–osios. Žieminės padangos turi gilesnį protektorių (3 mm). Rekomenduojama jas pasikeisti truputį anksčiau – kad greičiau ir geriau apsiprastumėte. Patikros metu patikrinkite ir antifrizo lygį. Antifrizo keitimas kone būtinas ateinant žiemai. Patikrinkite ir kitus skysčius: pavyzdžiui, langų plovimo skystis žiemą gali lengvai užšalti. Prieš temperatūrai pasiekiant nulinę padalą, pakeiskite skystį į tokį, kuris neužšąla.

Automobilį žiemos metu geriausia laikyti šiltai. Todėl jei neturite garažo, nusipirkite specialų apdangalą, kuriuo galėsite užkloti lauke paliekamą automobilį. Patikrinkite, ar tinkamai veikia šildytuvas, ar sklandžiai vyksta langų atšildymas, ar nėra reikalingas antifrizo keitimas. Nusipirkite naujus langų valytuvus, kurie negadintų stiklo (nepamirškite – ledo gramdyti negalima) ir patikrinkite langų valiklio purškiklius.

Galiausiai, jei nesate tikri, ar viską patikrinote, nuvežkite automobilį į autoservisą, kur bus atlikta nuodugni akumuliatoriaus, šildytuvo, važiuoklės patikra. Ten galės būti pakeistos ir pakaitinimo žvakės, jei tai būtina (tuo atveju, jeigu nepavyksta užvesti automobilio variklio). Taip pat ypatingo dėmesio skirkite šildytuvui.

Žiema yra sunkus periodas ne tik žmonėms, bet ir transporto priemonėms. Tam, kad automobilis būtų saugus vairuoti, prieš orams atšąlant turite atlikti nuodugnią patikrą ir pasirūpinti specializuotomis žieminėmis priemonėmis.

Susijusios prekės

0
0,00€
0,00€
LiveZilla Live Chat Software
LiveZilla Live Help Software