Informuojame, kad 04.12-13 d. AUTOAIBĖ parduotuvės nedirbs.
lt en
autoaibe.ltautoaibe.lt
Pasirinkite automobilį
8-700 55 002
Tik e-parduotuvės klausimais
Automobilio salonas: keisti ar palikti originalų?

Automobilio salonas: keisti ar palikti originalų?

Nusipirkus naują automobilį, svarbu ne tik kaip jis važiuoja, bet ir kaip atrodo. Ne vienas vairuotojas kelia klausimą: pakeisti įsigyto automobilio saloną, atnaujinti jį, ar palikti originalų. Atsakymas į šį klausimą aiškus, jei perkate jau gerokai panaudotą automobilį. Tačiau net jei automobilis nėra senas, tam tikras dalis taip pat galite atnaujinti, kad jūsų automobilis taptų išskirtinis – toks, kokio norite.

Dažniausiai keičiamos automobilio detalės – automobilių sėdynių užvalkalai. Kiekvienas vairuotojas nori, kad jie gerai atrodytų, būtų puikios kokybės. Jei jie ne per daug sudėvėti, gali užtekti tiesiog kruopščiai išvalyti. Tačiau jei itin nusitrynę, prireiks naujų užvalkalų. Perkant naujus užvalkalus reikia atkreipti dėmesį į jų savybes. Pavyzdžiui, kai šaltas oras, geriausia tinka avies oda, o medvilnė – kai šilta. Lietuvoje taip pat dažnai naudojami neopreniniai užvalkalai: neoprenas atsparus vandeniui, taigi jis itin praktiškas šalyje, kurioje dažnai lyja, oro sąlygos sudėtingos.

Jei turite išskirtinį automobilį, gali tikti ne visi užvalkalai – kai kurie gaminami specialiai pagal vieną ar kitą modelį. Šiuo atveju puikus pasirinkimas gali būti universalūs užvalkalai, kurie dažnai – ir pigesni. Jei automobilio sėdynės su oro pagalvėmis, prieš atnaujindami užvalkalus įsitikinkite, kad neapribosite prieigos prie jų. Galiausiai, viską patikrinus, telieka pasirinkti, kokios spalvos bus naujieji automobilių sėdynių užvalkalai.

Visgi nebūtina keisti sėdynių apvalkalų. Dar vienas būdas atnaujinti savo automobilį – vairo aptraukimas oda arba kita medžiaga. Vairų apsiuvimas – paprastas būdas bent truputį pakeisti savo automobilio saloną. Be to, šis atnaujinimas leidžia geriau pritaikyti automobilį prie savo poreikių: juk vairą laikome visos kelionės metu. Taigi aktualu, kad jis būtų aptrauktas patogia laikyti, neslidžia medžiaga. Vienas populiariausių sprendimų – vairo aptraukimas oda ar guma. Pirmasis variantas itin tinka prabangiems automobiliams. Jei vairas apsiūtas oda, rekomenduojama nekeisti.

Jei norite nedidelių pokyčių, gali būti atnaujintos pavarų svirties dalys. Pavarų svirtis turi patogiai tilpti delne, kad vairuotojas galėtų lengviau ir paprasčiau perjungti reikiamą pavarą ir padidinti ar sumažinti greitį. Atnaujinus šią dalį galima pakeisti ir pavaros užvalkalą, kad jis geriau tiktų prie automobilio salono. Norėdami atnaujinti pavarų svirtį, galite pagalvoti ir apie įdomesnes formas: tai išskirs jūsų automobilį.

Automobilio salonas gali daug papasakoti apie jį vairuojantį asmenį. Taigi atsižvelgiant į tai reikėtų keisti tam tikras dalis (sėdynių, vairų apsiuvimas, pavarų svirties dalių keitimas). Kai kuriais atvejais sprendimas atnaujinti gali būti susijęs su funkcionalumu: automobiliu maloniau važiuoti, patogiau valdyti vairą ir pavarų svirtį. Jei naujojo automobilio salonas atitinka jūsų asmenybę, jums patinka, galite jo ir nekeisti. Priešingu atveju vairuoti bus kur kas maloniau, jei ryšitės pokyčiams: pakeitus, automobilio vidus jums bus priimtinas ir gerokai artimesnis.

Susijusios prekės

0
0,00€
0,00€
LiveZilla Live Chat Software
LiveZilla Live Help Software