lt en
autoaibe.ltautoaibe.lt
Pasirinkite automobilį
8-700 55 002
Tik e-parduotuvės klausimais
Hibridinių automobilių priežiūra

Hibridinių automobilių priežiūra

Apie automobilių priežiūrą kalbama daug, tačiau paprastai gilinamasi tik į populiarius jų tipus: dyzelinius arba benzininius. Kitų automobilių savininkai sunkiai suranda jiems tinkamą informaciją, todėl dažnai vadovaujasi servisų darbuotojų patarimais. Straipsnyje pateiksime, kaip turėtų būti prižiūrimi hibridiniai automobiliai.

Pagrindinės savybės


Dauguma turbūt žino, kad hibridinių automobilių kuro sąnaudos yra daug mažesnės. Tai dažnai ir nulemia jų populiarumą. Tokių automobilių išlaikymas pigesnis, kadangi nereikia dažnai važiuoti į degalinę užpilti kuro. Ši priežastis ir mažesnis neigiamas efektas aplinkai skatina vis daugiau asmenų persigalvoti ir pasirinkti šiuolaikišką transporto priemonę. Tai – hibridinis automobilis.

Priežiūros žingsniai


Panašiai kaip ir kitos transporto priemonės, hibridiniai automobiliai turi elektrinius akumuliatorius, kuriuos reikia įkrauti. Tačiau šie akumuliatoriai ne tik veikia elektroniką, bet ir saugo energiją, kuri po to panaudojama varikliui dirbti be degalų. Nustatyta, kad tokie automobiliai geriausiai veikia, jei įkrovimo lygis visuomet yra tarp 20 ir 80 proc., o ne visiškai įkrovus akumuliatorių. Jei įkraunama per daug, baterija kaip tik gali pradėti greičiau išsikrauti. Taip pat ją reikia laikyti šiltai: kuo daugiau ji atšąla, tuo dažniau išsikrauna.
Kai kurie priežiūros žingsniai yra tokie patys kaip ir kitiems automobiliams. Hibridiniai automobiliai irgi reikalauja aušinimo skysčio, kuris galėtų atvėsinti variklį. Jums taip pat reikės reguliariai keisti alyvą, kad visos dalys būtų suteptos ir jų per daug nepaveiktų korozija.
Dauguma autoservisų hibridinius automobilius taiso profesionaliai, nes turi tinkamą įrangą. Deja, kartais net jiems būna sunku taisyti elektros sistemos gedimus. Apie sugedusią tam tikrą automobilio dalį praneša kompiuterinė sistema. Tuomet patariama kuo greičiau važiuoti į autoservisą ir gedimą sutvarkyti. Taip pat kaip ir kituose automobiliuose, šio tipo transporto priemonėse nuolat sekite prietaisų skydelio parodymus. Nežinodami, ką daryti, galite patikrinti automobilio naudojimo gidą, kuriame surašyti visi priežiūros žingsniai.

Efektyvus vairavimas


Kad hibridinis automobilis veiktų kuo ilgiau, svarbi ne tik priežiūra, bet ir Jūsų vairavimo stilius. Turite išnaudoti visas jo geriausias savybes. Tad, atkreipkite dėmesį į savo veiksmus:
•    greitį didinkite pamažu;
•    nevarginkite akumuliatoriaus;
•    dažniau naudokite kruizinį režimą (jei jis yra Jūsų automobilyje), kitu atveju stenkitės per daug nekeisti greičio;
•    atidžiau manevruokite, kad nereikėtų staigiai stabdyti;
•    sekite greičio apribojimus: jie sukurti ne tik saugumui užtikrinti, bet ir siekiant, kad sumažėtų automobilių kuro sąnaudos;
•    dažniau naudokite bateriją nei kurą.

Hibridiniai automobiliai vis dažniau pasirenkami siekiant sumažinti kuro sąnaudas bei neigiamą automobilių efektą aplinkai. Tai puikus automobilis tiems, kuriems rūpi ekologija.
 

Susijusios prekės

0
0,00€
0,00€
LiveZilla Live Chat Software
LiveZilla Live Help Software