lt en
autoaibe.ltautoaibe.lt
Pasirinkite automobilį
8-700 55 002
Tik e-parduotuvės klausimais
Į ką atkreipti dėmesį ieškant automobilio?

Į ką atkreipti dėmesį ieškant automobilio?

Naujo automobilio pirkimas yra atsakingas sprendimas – juk išsirinkta transporto priemone bus važinėjama septynerius ar net daugiau metų. Todėl būtina atkreipti dėmesį į visas automobilio dalis, pavyzdžiui – kaip veikia rankinis stabdis. Ne mažiau svarbu ir tai, kiek degalų išnaudos variklis, koks jo efektyvumas, galingumas, ar patogu automobilį vairuoti. 

Prieš pradėdami ieškoti automobilio, sudarykite sąrašą dalykų, kurie jums svarbiausi naujojoje transporto priemonėje. Spalva yra vienas mažiausiai svarbių sprendimo pirkti veiksnių. Galite nuspręsti, kokio atspalvio automobilio tikrai nenorite, tačiau neskirkite šiai ypatybei daug reikšmės – juk automobilį nesunku perdažyti. Rašydamiesi veiksnius, atkreipkite dėmesį, kokio automobilio norėtumėte: su automatine ar mechanine pavarų dėže; dyzeliniu ar benzininiu varikliu. Taip pat svarbu, kokios automobilių dalys negali būti keičiamos arba kokioms teikiate pirmenybę. Pavyzdžiui, jei vežiojatės augintinį, bagažinė turėtų būti atvira ir didesnė nei vidutinė.

Jau nuvykę į prekybos vietą, apžiūrėkite automobilio vidų. Atkreipkite dėmesį į tai, kas yra po kapotu ir kaip jaučiatės atsisėdę į transporto priemonės vidų. Dažnai pasitaiko, kad automobilis atrodo puikiai, tačiau jo detalės, pavyzdžiui, stabdžių sistema yra visiškai sudilusi. Šiai sistemai reikėtų skirti ypatingai daug dėmesio, nes nuo jos priklauso jūsų pačių, keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumas. Žiūrėdami po kapotu patikrinkite, ar visos svarbios automobilių dalys yra lengvai pasiekiamos, ar galite nesunkiai įpilti alyvos, aušinimo skysčio. Taip pat pažiūrėkite, į kurią vietą dedama atsarginė padanga, ar galite ją nesunkiai išimti. Jei perkate naudotą automobilį, patikrinkite ridą – žinosite, kiek kilometrų juo jau buvo nuvažiuota.

Patikrinus, kaip atrodo automobilis ir jo dalys, metas mašiną išbandyti. Nepirkite tokio automobilio, į kurį nebuvote įsėdę. Išbandykite ne tik vairuotojo, bet ir keleivių vietas – ar patogu sėdėti, ar lengvai galite įlipti ir išlipti. Kruopščiausiai, žinoma, bandykite vairuotojo vietą. Įsitaisę joje, patikrinkite, ar galite pasiekti visus pedalus, vairą, ar patogioje vietoje yra pavarų rankena ir rankinis stabdis. Gavę teisę išbandyti automobilį kelyje, važiuokite maždaug pusvalandį – tai optimalus laikas apsispręsti, ar patiks jį vairuoti. Vairuodami galėsite patikrinti, kaip automobilis reaguoja į valdymą, ar galite lengvai jį manevruoti, ar tinkamai veikia stabdžių sistema. Vairuokite tam tikrą kelio atkarpą su muzika ir be jos – turite žinoti, kaip girdisi automobilis, kaip veikia grotuvų sistema.

Renkantis naują automobilį privalu patikrinti ne tik svarbiausias dalis: akumuliatorių, stabdžius, variklį. Atkreipkite dėmesį į savo vairavimo ypatumus ir transporto priemonės poreikius. Tai padės išsirinkti geriausiai jums tinkantį automobilį. Pirkdami taip pat pasiteiraukite, kokio tipo alyvą, aušinimo skystį geriausia pilti į automobilį, kokio tipo akumuliatoriaus ieškoti jam nusidėvėjus. Tai leis tinkamai prižiūrėti naująjį automobilį, kad jis važiuotų sklandžiai dar daug metų.

Susijusios prekės

0
0,00€
0,00€
LiveZilla Live Chat Software
LiveZilla Live Help Software