Informuojame, kad 04.12-13 d. AUTOAIBĖ parduotuvės nedirbs.
lt en
autoaibe.ltautoaibe.lt
Pasirinkite automobilį
8-700 55 002
Tik e-parduotuvės klausimais
Kaip apsaugoti automobilio saloną nuo nusidėvėjimo?

Kaip apsaugoti automobilio saloną nuo nusidėvėjimo?

Automobilis vertinamas ne tik pagal išorę, bet ir pagal vidų – saloną. Todėl aktualu, kad pastarasis išlaikytų savo naujumą, kokybę kuo ilgiau ir nebūtų reikalingas sėdynių persiuvimas. Tad daugelis vairuotojų ieško įvairių būdų, kaip pailginti savo automobilio salono gyvavimo laiką, kad jis dar ilgai džiugintų ne tik vairuotoją, bet ir keleivius.

Siekiant išlaikyti salono naujumą, automobilyje turi būti palaikoma švara ir tvarka. Patartina savo transporto priemonėje nevalgyti, nerūkyti, negerti ir nešiukšlinti. Turėkite automobilyje pasiruošę maišelių, į kuriuos galėsite mesti atsiradusias šiukšles, kad jos nesimėtytų ant kilimėlių. Vėliau maišelius tiesiog išmesite į konteinerį. Nesikaupiant šiukšlėms, galėsite lengviau išsaugoti kilimėlius, kurių neterš maisto ar gėrimų likučiai. Siekdami palaikyti švarą, dėtuvėje laikykite šluostę, drėgnų servetėlių, kuriomis galėsite greitai nuvalyti paviršius, jei kas užtikš. Tai ypač aktualu turintiems odinį saloną. Greitai nuvalius laiku pastebėtus nešvarumus, nereikės vėliau jų šveisti. Taigi, ir sėdynių persiuvimas dar ilgą laiką nebus reikalingas.

Automobilio salonas turi būti patogus vairuotojui, todėl pasirūpinkite, kad jūsų transporto priemonėje būtų tinkamas sėdynių, vairo apsiuvimas. Pakeitę medžiaginį vairo užvalkalą odiniu, galėsite geriau jį sugriebti, tačiau nuo delno riebalų gali apsitrinti paviršius. Odinės sėdynės atsparesnės purvui, tačiau jos susibraižo greičiau nei medžiaginės. Kilimėliai paprastai būna kelių tipų: arba padengti šereliais, arba lygūs plastikiniai, neperšlampami. Didžiausia apsauga nuo purvo reikalinga lietinguoju sezonu. Tuomet, kad nesuterštumėte automobilio dangos, pasirinkite tokius kilimėlius, kurie apsaugoti nuo vandens. Taip pat galite ant jų užpurkšti drėgmę sulaikančio purškalo. Ant sėdynių, kad jos neišsipurvintų, galite ir patiesti specialius uždangalus. Tam, kad žiemą viduje nesikauptų drėgmė ir nešvarumai, prieš sėsdami nukratykite nuo batų sniegą. Tam, kad į saloną nepatektų kenksmingų dalelių, būtinas ir reguliarus salono filtro keitimas.

Norėdami ilgiau išlaikyti automobilio salono kokybę, Jūs turėsite reguliariai išvalyti ir jį. Kilimėlius galite šveisti sausu šepečiu, sėdynes, vairo užvalkalą nuvalykite šlapiai (jei jie pasiūti iš odos) ir nusausinkite arba taip pat perbraukite šepečiu, kuris pašalins sausus nešvarumus. Patikrinkite, ar vairo apsiuvimas vis dar tokios pat geros būklės, ar nereikia jo pakeisti.

Nors naminiai gyvūnai yra džiaugsmas šeimininkui, jie gali greitai sugadinti automobilio vidaus paviršius. Kalbame ne tik apie besišeriančius gyvūnus ir visur prikritusius jų plaukus. Šunys, katės turi ir aštrius nagus, kuriais gali subraižyti paviršius. Jeigu vis dėlto tenka važiuoti kartu su gyvūnėliu, pavyzdžiui, vežant jį pas veterinarą, tuomet gyvūną laikykite narvelyje (jei tai katinas, nedidelis šuo), arba patieskite sėdynes saugantį apklotą. Tam, kad nuolat vežantis gyvūnus saloną pasiektų švarus oras, salono filtro keitimas gali būti atliekamas ir dažniau.

Tam, kad nereikėtų automobilio salono valymui išleisti didelę dalį savo biudžeto, patartina imtis prevencinių priemonių. Pasistenkite nevežti gyvūnų savo automobiliu, jame nevalgyti, nerūkyti, o pastebėję pirmuosius nusidėvėjimo požymius, kuo greičiau atnaujinkite paviršių.
 

Susijusios prekės

0
0,00€
0,00€
LiveZilla Live Chat Software
LiveZilla Live Help Software