lt en
autoaibe.ltautoaibe.lt
Pasirinkite automobilį
8-700 55 002
Tik e-parduotuvės klausimais
Kaip palyginti automobilius prieš perkant?

Kaip palyginti automobilius prieš perkant?

Naujų automobilių pirkimas yra sudėtingas procesas, dažnai trunkantis net ne kelias dienas, o mėnesį ar daugiau. Naują  automobilį išsirinkti ypač sunku, kai turite kelis patinkančius variantus, bet nesate tikri, kuris geriau atitiks Jūsų poreikius. Ką tokiais atvejais daryti?

1. Techniniai duomenys


Pirmiausia, ką turite padaryti, yra įvertinti nurodytus automobilių techninius duomenis ir kaip jie atitinka Jūsų poreikius. Jei perkate naudotą automobilį, pažiūrėkite, ar nėra didelių akivaizdžiai matomų kėbulo defektų. Jei rūpi ekologija, tuomet pažiūrėkite kuro sąnaudas.
Rinkdamiesi automobilį, atkreipkite dėmesį, ar transporto priemonė atitinka ne tik dabarties, bet ir ateities poreikius. Pavyzdžiui, jei ruošiatės artimiausiu metu turėti vaikų, Jūsų būsimas automobilis turi būti erdvus, saugus, o galinės durelės turi būti su vaikų apsauga. Nepamirškite, kad automobilyje turėsite keleivių, todėl turite išbandyti ir jų sėdynes: ar pakanka vietos, ar žmonėms lengva įlipti bei išlipti. Galiausiai, palyginkite ir automobilių išvaizdą – su kokiu labiau norėtumėte būti matomas gatvėje?
Tik įvertinę techninius duomenis, automobilio būklę, galėsite tinkamai nuspręsti, ar ir kaina už tokį pirkinį yra racionali ir Jums priimtina. Įvertinkite savo biudžetą: net jei transporto priemonė labai patinka, neturėtumėte jai išleisti visų savo santaupų. Nepamirškite, kad reikės dar mokėti už kurą, draudimą ar sugedus – atsidėti šiek tiek pinigų remontui.

2. Internetas visagalis


Dabar yra labai daug automobilių modelių ir dar daugiau žmonių, kurie juos išbandę, nebent tai yra visiškai naujas automobilis. Prieš pirkdami automobilį, galite apie jį pasiteirauti kitų. Jie pasidalins savo patirtimi ir papasakoti, kaip sekėsi vairuoti, su kokiomis problemomis susidūrė, o gal kaip tik viskas buvo be priekaištų. Jie taip pat pakomentuos realią situaciją apie kuro sąnaudas. Tikrindami tai, ką Jums pasakoja asmenys, su automobilių nurodytais techniniais duomenimis, galėsite nuspręsti patys, ar daugumą jų teisybė, ar ne.

3. Savybių išbandymas


Patikrinote visus techninius duomenis, palyginote skirtingų asmenų nuomones ir vis tiek nežinote, kurį pirkti?
Tuomet patariame norimus modelius išbandyti patiems. Pasivažinėkite abiem automobiliais, manevruokite įvairiais kelių ruožais, keiskite greičius, maršrutą, kuriame yra daug skirtingo tipo kelių. Tai padės Jums geriau suprasti, ar automobilis turi visas Jūsų norimas charakteristikas. Deja, iš neilgo bandomojo važiavimo nesužinosite visų reikiamų detalių – jas galite išsiaiškinti tik važinėję ilgesnį laikotarpį. Vien todėl automobilių pirkimas yra gana painus.

Prieš išsirinkdami vieną transporto priemonę, patikrinkite ne tik, ar jų kuro sąnaudos pagal automobilį yra nurodytos teisingai. Taip pat atkreipkite dėmesį į numanomus jų išlaikymo kaštus, kitas charakteristikas.
 

Susijusios prekės

0
0,00€
0,00€
LiveZilla Live Chat Software
LiveZilla Live Help Software