lt en
autoaibe.ltautoaibe.lt
Pasirinkite automobilį
8-700 55 002
Tik e-parduotuvės klausimais
Kodėl verta į darbą važiuoti drauge?

Kodėl verta į darbą važiuoti drauge?

Nuolat augančios kuro sąnaudos, automobilių degalų kainos skatina kiekvieną vairuotoją ieškoti būdų, kaip sumažinti vizitų į degalinę skaičių. Vienas jų jau populiarėja Lietuvoje, tiesa, dažniau keliaujant į kitus miestus, nei važinėjant po vieną miestą. Tai – automobilio dalinimasis (angl. carpooling), kurį išmėginę galite ne tik geriau susipažinti su bendradarbiais ar pažinti nepažįstamus žmones, bet ir sumažinti patiriamas išlaidas.

Kuro sąnaudos smarkiai priklauso nuo Jūsų vairavimo dažnumo, įpročių. Kuo daugiau išnaudojate kuro, tuo daugiau turite jo pirkti. Jei norite šias sąnaudas sumažinti, apsvarstykite galimybę važiuoti ne vienas – automobilyje esantys keleiviai galės kompensuoti savo sunaudoto kuro dalį. Jums tereikės apskaičiuoti, kokia suma atitinka nuvažiuotus kilometrus. Tai galite padaryti patikrinę savo įprastas kuro sąnaudas: pripilkite pilną baką degalų, įsiminkite kiek mokėjote ir tuomet važiuokite tol, kol bakas ištuštės. Taip galėsite žinoti, kiek kilometrų galite važiuoti pilnu baku, o mokėtą sumą padalinę iš šio skaičiaus, apskaičiuosite, kiek Jums kainuoja vienas kilometras. Padalinę šią sumą į keleivių skaičių, galėsite tiksliai pasakyti, kiek jie turės Jums sumokėti už kelionę.

Važiuojant drauge, pastebima ne tik finansinė nauda ar sumažėjusios kuro sąnaudos, automobilių išlaikymo išlaidos. Tokiu būdu Jūs taip pat padedate aplinkai – mažinant automobilių skaičių gatvėse (užuot važiavę po vieną, dabar vienu automobiliu keliauja trys–keturi asmenys), sumažėja ir išskiriamo anglies dvideginio kiekis. Tai sumažina ir šiltnamio dujų efektą. Tuomet miesto erdvėje geriau valdoma oro tarša, o didmiesčiuose sumažėja smogo atsiradimo tikimybė. Vairuotojams nusprendus dalintis automobiliais, taip pat sumažėja ir spūsčių, kurias sukurtų po vieną vairuojamų automobilių skaičius. Dėl to padidėja ir saugumas – juk kuo mažiau automobilių važiuoja gatvėmis, tuo mažesnė tikimybė, kad jie susidurs.

Automobilio dalinimasis, važiavimas drauge skatina ir skirtingų žmonių tarpusavio bendravimą. Važiuodami kartu su kitais, galėsite geriau pažinti savo bendradarbius, miestiečius ar šalies piliečius, daugiau sužinoti apie savo ar kitą miestą, o tuo pat metu mažės ir Jūsų patiriamos kuro sąnaudos. Be to, besišnekant su bendraminčiu kelionė tiek neprailgs, tad greičiau pasieksite savo tikslą ir galbūt įgausite naujų žinių, vertingos informacijos.

Lietuvoje važiavimas darbo, poilsio ar kitais reikalais į kitus miestus su pakeleiviais populiarėja. Internete lengva rasti daugybę grupių, kuriose žmonės gali susirasti sau kompaniją. Taip pat ir bendradarbiai nusprendžia keliauti kartu. Tai pravartu ne tik dėl pažinties su naujais žmonėmis, bet ir dėl galimybės pagerinti finansinę situaciją. Tai – pragmatiškas sprendimas ieškantiems būdų, kaip galėtų būti sumažintos kuro sąnaudos, automobilio išlaikymo išlaidos.
 

Susijusios prekės

0
0,00€
0,00€
LiveZilla Live Chat Software
LiveZilla Live Help Software