lt en
autoaibe.ltautoaibe.lt
Pasirinkite automobilį
8-700 55 002
Tik e-parduotuvės klausimais
Kokių detalių remontas brangiausias?

Kokių detalių remontas brangiausias?

Kai prireikia automobilio remonto, kai kurie susimąsto, ar šie pataisymai tikrai būtini, ar autoserviso mechanikas parinks racionalią kainą. Priklausomai nuo gedimo, taisomų dalių kainos gali būti labai įvairios, pavyzdžiui, važiuoklės remontas gali kainuoti daugiau nei tikėtasi. Apie automobilius išmanant nedaug, taip pat dažniau apsirinkama, nuolat svarstoma, ar siūloma kaina teisinga.
Kai kurių sistemų, pavyzdžiui, elektros, gedimai daro įtaką srovės automobilyje paskirstymui. Dėl to gali neveikti tam tikri prietaisai, netinkamai šviesti prietaisų skydelio simboliai. Nors šiuos gedimus lengva pastebėti, dažnai sunku rasti jų priežastį. Kitos dalys, kurioms reikalingas greitas ir dažnai brangus remontas, lemia automobilio saugumą. Šios dalys:
•    transmisija;
•    variklis;
•    važiuoklė;
•    kėbulas.

Kodėl brangu taisyti transmisiją ir kas ją paveikia?


Viena sudėtingiausių automobilio sistemų yra transmisija. Tai sistema, kuri perduoda variklio sukurtą sukimo jėgą ratams. Sugedus bent vienai sistemos daliai, ją pataisyti gali būti ne tik, kad sunkiau, bet ir brangiau nei kitus mechanizmus. Taip yra dėl to, kad visos transmisijos, arba perdavimo sistemos, dalys turi būti kokybiškai suderintos su kitomis. Kai dėl vienokių ar kitokių priežasčių nustoja veikti kažkuri dalis, reikia ne tik ieškoti atitinkamo modelio, bet ir pritaikyti jį būtent šiai sistemai. Kadangi reikalingos  originalios dalys, remontas gali kainuoti daugiau.
Automobilio variklio remontas irgi paveikia transmisijos sistemą. Variklius remontuoti yra gana sudėtinga net patyrusiems meistrams. Kai kuriais atvejais vietoj senojo remonto, vairuotojams siūloma įsigyti naują, geresnės būklės variklį. Žinoma, jei bus praleistas kažkurios kitos dalies, veikiančios variklį, gedimas, ir naujasis gali greitai sugesti. Užbėgti įvykiams už akių galima atliekant automobilio diagnostiką, kuri padeda nustatyti tikrąjį gedimą.

Automobilio stabilumą veikianti dalis – važiuoklė


Automobilio saugumui ir komfortui svarbus profesionalus važiuoklės remontas. Ši sistema užtikrina automobilio stabilumą, nuo kurio priklauso, ar transporto priemonė sudėtingomis sąlygomis galės važiuoti tiesiai. Būtina paminėti tai, kad netvarkinga važiuoklė po kurio laiko pradeda gadinti ją jungiančias dalis, pavyzdžiui, stabdžius, amortizatorius. Ilgai delsiant ir netaisant važiuoklės, remonto kaina pakils vien todėl, kad buvo paveiktos ir šalia esančios dalys.

Saugumui ir estetikai skirtas kėbulas


Kėbulo remontas būtinas po bet kokios avarijos. Ši automobilio dalis išlaiko norimą transporto priemonės išvaizdą. Sugadintas kėbulas mažina automobilio ekonominę vertę bei trukdo patikimai valdyti automobilį. Jei kėbulas buvo pažeistas auto įvykio metu, tai paveikia ir amortizatorių, apšvietimo dalis; kas reikalauja ilgesnio ir brangesnio remonto. Tad, pastebėjus kėbulo gedimus, reikia kuo greičiau vykti į autoservisą, ten specialistai įvertins tikrąją žalą.
Prieš vykdant bet kokį remontą, įsitikinkite, ar autoservise atlikta profesionali diagnostika. Tik tokiu būdu mechanikai įsitikina dėl gedimų ir jų taisymų, pavyzdžiui, variklio remonto. Po patikros tiksliai žinosite, kokių veiksmų imtis ir kiek maždaug tai kainuos.
 

Susijusios prekės

0
0,00€
0,00€
LiveZilla Live Chat Software
LiveZilla Live Help Software