lt en
autoaibe.ltautoaibe.lt
Pasirinkite automobilį
8-700 55 002
Tik e-parduotuvės klausimais
Profesionalus automobilio plovimas namuose

Profesionalus automobilio plovimas namuose

Kiekvienam vairuotojui aktualu važiuoti ne tik galingu, bet ir gerai atrodančiu automobiliu. Susikaupęs purvas ant transporto priemonės nekaip atrodo, o patekęs į vidines dalis, gali jas ir sugadinti. Tačiau ne visuomet reikia automobilį vežti į plovyklą: naudodamiesi mūsų pateikiamais patarimais, galėsite patys transporto priemonę nuplauti taip pat gerai, kaip plovykloje. 

 

Prieš plaunant automobilį reikia tinkamai pasiruošti: susirasti visas reikiamas priemones, užtikrinančias, kad automobilio dalys taps švarios. Vienos tokių priemonių yra specialūs poliroliai, galintys užmaskuoti nedidelius įbrėžimus ant langų ar kitokio automobilio paviršiaus. Pasiruoškite specialų automobilių paviršiaus ploviklį (indų ploviklis netinka, nes jis nuvalo apsauginį vaško sluoksnį – automobilis lengviau braižysis), vaško, šepetį, kempinę, kelis kibirus vandens. Jei pastaruoju metu važiavote itin prastu keliu, ant automobilio prisikaupė daug nešvarumų, tuomet, norint nuvalyti paviršių, jums bus reikalingas purvo tirpiklis.

 

Automobilio valymą pradėkite nuo salono: nušluostykite visus paviršius nuo dulkių, ištraukite kilimėlius ir juos nusiurbkite arba nušveiskite šepečiu. Dažniausiai kilimėliams pakanka sauso valymo, nebent jie buvo aplieti skysčiu arba yra priskretusio purvo. Pasirūpinę automobilio vidumi, galite pradėti plauti išorę: tai reikėtų daryti dalimis, t. y. nuplauti vieną dalį ir tik vėliau judėti prie kitos.

 

Pirmiausia automobilį reikia nuplauti vandeniu, kad purvas suminkštėtų (jei itin nesiseka nuvalyti šį sluoksnį, padės purvo tirpiklis). Patraukite langų valytuvus nuo stiklo, sustumkite anteną, ir galite pradėti plauti. Naudokite švelnią kempinę – taip nesubraižysite valomo paviršiaus. Pradėkite plauti nuo automobilio viršaus, o kempinę nuolat praskalaukite švariu vandeniu. Galiausiai nuplaukite paviršių vandens srove, kad neliktų muilo likučių. Svarbu neleisti automobiliui nudžiūti natūraliai, nes garuojantis vanduo ant paviršiaus palieka mineralų bei purvo nuosėdas.

 

Nuplovus visus paviršius, jūsų dar laukia langų valymas. Baigę šią užduotį, nusausinkite viską guminiu valytuvu. Sausindami patikrinkite ir dažų kokybę – perbraukite ranka, tikrindami paviršiaus gruoblėtumą. Jei paviršius šiurkštus, metas jį nuvalyti. Tam galite naudoti dažų valiklius, kurie pašalina vašką. Beje, jie nuvalo ir chemikalus, kurie kenkia dažams. 

 

Kai automobilis visiškai sausas, jį reikia išpoliruoti. Poliruotos automobilio dalys blizgės ir atrodys kaip naujos. Jei polirolio sudėtyje nėra vaško, tada reikia paviršių išvaškuoti specialia priemone. Vaškas užtvirtina poliravimą, ilgiau išlaiko paviršių švarų ir nesubraižytą. Per kelis mėnesius šis vaško sluoksnis sugers didžiąją dalį nešvarumų ir įbrėžimų, o tuomet reikės vaškuoti vėl. 

 

Jei norite, kad automobilis atrodytų kaip naujas, nebūtina visuomet vežti jį į plovyklą. Panašų efektą galite išgauti ir plaudami automobilį namie. Svarbu turėti visas reikiamas priemones, kad paviršių ir langų valymas būtų efektyvus, ir netrukus galėsite važiuoti švariu automobiliu.

Susijusios prekės

0
0,00€
0,00€
LiveZilla Live Chat Software
LiveZilla Live Help Software