lt en
autoaibe.ltautoaibe.lt
Pasirinkite automobilį
8-700 55 002
Tik e-parduotuvės klausimais
Visiška automobilio apžiūra – kada ji būtina?

Visiška automobilio apžiūra – kada ji būtina?

Kai kurie mano, kad visiška automobilio apžiūra nėra reikalinga. Kodėl gi tiesiog nepataisius tam tikras dalis ir tuomet transporto priemonė taip pat puikiai veiks? Visiška transporto priemonės apžiūra padeda užtikrinti, kad visos automobilio dalys veikia normaliai ir greitu metu nesuges. Tad kada ji reikalinga?

Pirkote naudotą automobilį


Nusipirkus naudotą automobilį, visiška apžiūra yra tiesiog būtina. Tik nuodugniai patikrinę automobilį, būsite tikri, kad jis yra saugus vairuoti. Ypatingo atidumo reikalauja stabdžių diskai. Jų kokybė tiesiogiai daro įtaką manevravimui: ar galėsite lengvai sustabdyti automobilį, neatsitrenksite į kliūtį. Naudotiems automobiliams svarbu patikrinti ir pagrindinį diržą. Jei automobilis prieš tai nuvažiavo gana didelius atstumus, šis diržas gali būti susidėvėjęs, o jam nutrūkus, variklis gali patirti ir daugiau gedimų.

Patekote į avariją


Kartais po eismo įvykio net neatrodo, kad tam tikros automobilio dalys buvo pažeistos. Todėl yra būtina nuodugni patikra, kurios metu galima įvertinti, ar tikrai dalys išliko sveikos, ar galima transporto priemonę saugiai eksplotuoti ir toliau. Ypatingą dėmesį reikia atkreipti į įlenkimus ant kėbulo. Nors jie sugeria didžiąją dalį smūgio, gali būti, kad jėga perėjo ir pažeidė paslėptas dalis, tokias kaip amortizatoriai.

Reikalinga privalomoji techninė apžiūra


Jei Jūsų automobilio laukia techninė apžiūra, prieš tai galite patys pasitikrinti transporto priemonę. Privalomąją techninę apžiūrą automobiliai turi pereiti kartą per dvejus metus – tuomet išduodamas pažymėjimas, kad transporto priemonę galima ir toliau eksploatuoti. Prieš apžiūrą pasitikrinus, ar automobilio dalys funkcionuoja taip, kaip reikalaujama, galima apsisaugoti nuo galimo neigiamo įvertinimo ir pakartotinio tikrinimo.

Kokias dalis būtina tikrinti?


Kaip žinoti, ar Jūsų mechanikas patikrino visas, ar tik kelias, dalis? Tuomet ir patys turėtumėte žinoti, kokias dalis būtina apžiūrėti. Tai tos dalys, kurios užtikrina tiek Jūsų saugumą, tiek automobilio patikimumą:
•    Stabdžių diskai;
•    Važiuoklė ir jos dalys, padangos, jų sulygiavimas;
•    Šviesos ir signaliniai žibintai;
•    Akumuliatorius;
•    Vairo funkcijos;
•    Skysčiai, tepalai ir filtrai;
•    Oro pagalvių veikimas;
•    Pagrindinis ir kiti diržai;
•    Amortizatoriai;
•    Išmetimo sistema;
•    Variklis.

Jei tam tikros automobilių dalys kelia abejonių, geriau nuvykti į autoservisą. Galite paprašyti, kad būtų atlikta visiška automobilio apžiūra, taip būsite garantuotas dėl automobilio saugumo. Visiška apžiūra pašalins pastebėtus, kad ir nedidelius, gedimus. Jei kažkuri automobilio dalis ėmė funkcionuoti blogiau negu įprastai, pasinaudokite specialistų pagalba. Reguliarios patikros padės Jums sutaupyti.
 

Susijusios prekės

0
0,00€
0,00€
LiveZilla Live Chat Software
LiveZilla Live Help Software